Reklama

Prokop komentuje swoją wpadkę

Gwiazdy stacji TVN wciąż żyją imprezą z 30 stycznia, która odbyła się z okazji ogłoszenia wiosennej ramówki. Na ich Instagramach pojawiają się kolejne zdjęcia i komentarze dotyczące nowych programów.

Ramówkowe spotkanie poprowadził zaprawiony w bojach Marcin Prokop. Prezenter słynie z wielkiego poczucia humoru i świetnego warsztatu. Nie obyło się jednak bez małej wpadki.

Kiedy na, specjalnie zaaranżowany na tę okazję, wybieg weszli młodzi ludzie, grający w serialu "19+", dziennikarz przedstawił ekipę innego paradokumentu pt. "Szkoła" (i na odwrót).

Prokop postanowił wytłumaczyć się z popełnionej gafy za pomocą Instagrama. Na swoim profilu zamieścił zdjęcie promujące "19+", które podpisał następująco (pis. org.): "Serdecznie pozdrawiam niezrównaną obsadę serialu szkoła. mam wszystkie wasze płyty. i taki plakat nad pryczą. ps: możecie mówić mi szymon."

Reklama

Nie wszyscy komentujący zrozumieli żart Prokopa i upominali dziennikarza, że zdjęcie przedstawia bohaterów "19+".

Znaleźli się jednak tacy, którzy docenili jego poczucie humoru. "Ci którzy mają wiedzieć, po prostu wiedzą o co chodzi" lub "Ani Pan ani wychodząca ekipa nie daliście po sobie poznać, że coś jest nie tak. Wpadki się zdarzają, sztuka jest obrócić je w żart, tak jak to robi Pan, z duża klasą" (pis. org.).

A wy co myślicie o wpadce Prokopa? Wybrnął z niej z twarzą?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy