Reklama

Reklama

Przez ciążę wpadła w depresję

Natasha Hamilton nie jest radosną przyszłą mamusią. Niedawno wyznała, że ciąża wpędziła ją w depresję i przyprawiła o regularne ataki paniki.

To będzie czwarte dziecko Natashy Hamilton. Wokalistka Atomic Kitten wyznała, że po doświadczeniach z trzech poprzednich ciąż nie spodziewała się, że kolejny stan błogosławiony będzie dla niej takim problemem.

Piosenkarka mówi, że najtrudniejsze było pierwsze pięć miesięcy ciąży. "W kółko byłam chora, ciągle coś mi dolegało, huśtawki hormonów, spadki nastrojów, stany depresyjne." - opowiada dziennikarzom Now! Magazine. 31 letnia piosenkarka przyznaje, że w tym okresie zdarzały jej się ataki lęku "panikowałam, miałam straszną burzę hormonów i nie wiedziałam co robić."

Reklama

Hamilton przyznaje również, że ciąża była dla niej sporym zaskoczeniem: "W ubiegłym roku miałam cysty na jajnikach więc spóźniający się okres nie był dla mnie niczym nowym, nie przyszło mi do głowy, że to może być ciąża."

Ojcem dziecka jest Richard Neville, z którym Hamilton  spotyka się od sierpnia ubiegłego roku. Dla Neville’ a będzie to pierwsze dziecko. Natasha wychowuje trójkę dzieci z poprzednich związków: Josha (11 lat), Harrego (9 lat) i Alfiego (3 lata). Każde z dzieci ma innego ojca. Najwyraźniej Natasha lubi zostawiać sobie pamiątki po kolejnych kochankach.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy