Reklama

Reklama

Przez córkę trafi za kratki?

O tym, że nastolatka potrafi w kość ostatnio boleśnie przekonał się Will Smith. Medialny szum, który rozpętał się wokół zdjęcia jego 13 letniej córki, dotarł również do uszu amerykańskich urzędników. Aktor został oskarżony o niedopełnienie obowiązku rodzicielskiego. Na samych wyjaśnieniach pewnie się tu nie skończy…

Przypomnijmy. Na początku maja Willow Smith, 13 letnia córka Willa Smitha opublikowała w Internecie swoje zdjęcie z 20 letnim Moisesem Ariasem. Na fotografii widzimy jak trzynastolatka leży w łóżku w towarzystwie półnagiego dwudziestolatka. Kiedy wokół fotki rozpętała się afera z pedofilskimi podejrzeniami w tle, matka Willow,  Jada Pinkett Smith, w rozmowie z portalem TMZ tłumaczyła , że scenka uwieczniona na zdjęciu, "nie ma charakteru erotycznego". "Robicie szum i zachowujecie się, jakbyście odkryli pedofilską aferę. To nie jest w porządku."

Reklama

Jednak dla amerykańskich urzędników medialne zapewnienia to za mało. Wydział do spraw Dzieci i Rodziny amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości wszczął śledztwo w sprawie niedopełnienia obowiązku rodzicielskiego przez Willa Smitha i jego żonę. Jak pisze RadarOnline powołując się na źródło z otoczenia Smithów: "Pracownicy socjalni będą rozmawiali nie tylko z Willow i z Moisesem, ale również z rodzicami trzynastolatki. " "To nie będzie tylko jedno spotkanie, śledztwo potrwa co najmniej miesiąc." - mówi źródło. Prośby o interwencję organów socjalnych pojawiały się już wcześniej: "Tą dziewczynę powinno się oddać pod fachową opiekę" - pisano w komentarzach pod kontrowersyjnym zdjęciem.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje