Reklama

Reklama

Przez pół roku ukrywała ciążę

„Spodziewam się dziecka” – ogłosiła australijska aktorka, Poppy Montgomery. Gwiazda, w Polsce znana głównie z serialu „Bez Śladu”, za 3 miesiące urodzi swoje trzecie dziecko.

Plotki o ciąży Poppy Montgomery pojawiły się w ubiegłym tygodniu, kiedy aktorka pojawiła się na lotnisku w Los Angeles, ubrana w obcisłą sukienkę pod którą rysował się wyraźnie powiększony brzuszek. Teraz rewelacja o ciąży to już nie domniemanie, ale oficjalne informacje.  

Reklama

Radosną nowinę Montgomery ogłosiła w programie telewizyjnym Davida Lettermana. "Spodziewam się dziecka" - powiedziała. "Jestem w zaawansowanej ciąży, to już szósty miesiąc i myślę, że nie dam rady dłużej tego ukrywać." - opowiadała Montgomery.

Mimo "odmiennego stanu" Montgomery nie porzuciła obowiązków zawodowych i kontynuowała pracę przy serialu "Unforgettable: Zapisane w pamięci". Jak deklaruje, to właśnie praca była przyczyną, dla której aktorka tak długo wstrzymywała się z ogłoszeniem radosnej nowiny. "Nie chciałam, żeby traktowano mnie ulgowo. Chciałam być takim samym członkiem ekipy jak pozostali aktorzy. " - tłumaczyła Montgomery.

Teraz aktorka zmieniła nastawienie i jak mówi, chce być "pełnoprawną ciężarną". "Chcę, żeby ludzie ustępowali mi miejsca, chcę żeby przepuszczali mnie w drzwiach". - opowiada.  

Maluch, który przyjdzie na świat już za 3 miesiące, będzie trzecim dzieckiem Montgomery. Aktorka ma już 14 miesięczną córeczkę, Grace i 6 letniego syna, Jacksona. Ojcem oczekiwanego dziecka jest mąż Montgomery, Shawn Sanford.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje