Radek Majdan zaliczył poważną wpadkę

Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła ostatnio swoich fanów. Wszystko za sprawą kontrowersyjnej stylizacji przygotowanej na koncert zespołu Guns N’Roses. Podczas imprezy towarzyszył jej mąż - Radosław Majdan.

Radosław Majdan
Radosław MajdanTricolorsEast News

Celebrytka wybrała się do stylisty fryzur, Kajetana Góry, który ufarbował jej włosy na różowo i uczesał w luźne, upięte na czubku głowy, warkocze.

Rozenek-Majdan postawiła do tego na skórzane szorty, czarny stanik i krótką ramoneskę. Dobrała także biżuterię w rockowym stylu.

Nie wszystkim fanom podobała się stylizacja Małgorzaty. Wielu zarzuciło celebrytce brak umiaru. "Nie chciałabym, żeby moja mama się tak ubierała" czy "Pani Małgosiu w tym wieku już nie wypada tak się ubierać, nawet na koncert" - mogliśmy przeczytać na Instagramie.

Jednak nawet ekstrawagancki strój Małgosi nie odwrócił uwagi od wpadki jej męża - Radosława Majdana. Fani natychmiast dostrzegli, że były piłkarz... nie ma zęba.

"U Radka widzę brak lewej dolnej piątki, a i szóstka nie wygląda ciekawie", "Radziu nie ma zęba" czy "Radkowi brakuje zęba!!!" - mogliśmy przeczytać w komentarzach TUTAJ.

Wy też zwrócilibyście uwagę na braki w uzębieniu Majdana?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas