Reklama

Reklama

Radosław Majdan chwali się żoną. Gorące zdjęcia!

Nie ma w polskim show biznesie bardziej medialnej "power couple" od Małgorzaty i Radosława Majdanów. Ostatnie miesiące ich życia to pasmo niekończących się sukcesów, które świętują m.in. wystawnymi podróżami w najbardziej odległe zakątki świata.

Nie inaczej było i tym razem. Aby odsapnąć nieco od polskiej i pandemicznej rzeczywistości, małżeństwo Majdanów wraz z dziećmi postanowiło odwiedzić dobrze już znany im Meksyk. Tak się złożyło, że 1 czerwca pani Małgosia świętowała swoje 43. urodziny. 

Z tej okazji mąż obdarował ją przepięknymi kwiatami i - jak zwykle - posypały się w mediach społecznościowych deklaracje miłości i oddania. Trudno zaprzeczyć temu, że w małżeństwie nadal mocno iskrzy. Były piłkarz ochoczo dzieli się z innymi pikantnymi szczegółami z życia, a swoich fanów kolejny raz uraczył serią zdjęć z żoną w roli głównej. 

Po relacjach z alkowy przyszedł czas na rekreację! Radosław Majdan wrzucił na instagramowy profil zdjęcia Rozenek frywolnie bawiącej się ze spienionymi falami w skąpym bikini. Choć to nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz, widać, że w ostatnim czasie pomysłodawczyni programu "Rozenek Cudnie Chudnie" coraz chętniej eksponuje swoje wysportowane ciało. 

Trzeba przyznać, że po ciąży z małym Henrykiem nie ma już ani śladu, a wysiłek włożony w treningi procentuje i to dość szybko! Dumny mąż może być w szczególności zadowolony z takich efektów... 

Reklama

Zobaczcie zdjęcia! ***
Zobacz więcej!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy