Reklama

Reklama

Radosław Majdan: Czuję się połamany

Radosław Majdan był jednym z gości Agaty Młynarskiej podczas live’a poświęconego wpływie nowych technologii na nasze zdrowie.

Obecnie biznesmen i ekspert od piłki nożnej, wcześniej znany był wszystkim jako bramkarz reprezentacji Polski. Z jakimi problemami zdrowotnymi musi się mierzyć dzisiaj? Czy jego kariera zawodowa odbiła się na jego zdrowiu?

- Wyczynowy sport nie ma zbyt wiele wspólnego ze zdrowiem. Kiedy mam okresy, że nie chodzę na siłownię, rano budzę się połamany. To bóle kostne. Czy był deszcz, śnieg, człowiek był spocony, przewiewało nas latami - wyznał.

- Trenerzy nie do końca wtedy wiedzieli, co robią, jeśli chodzi o obciążenia stawów - dodał. Jak ćwiczy i wzmacnia partie mięśniowe teraz?

Reklama

Zobacz wideo!

***

#POMAGAMINTERIA

1 czerwca reprezentantka Polski w kolarstwie górskim Rita Malinkiewicz i jej koleżanka Katarzyna Konwa jechały na trening w ramach autorskiego projektu Rity dla pasjonatów kolarstwa #RittRide for all. Z niewyjaśnionych przyczyn w Wilkowicach koło Bielska-Białej wjechał w nie samochód jadący z naprzeciwka. Kasia przeszła wiele operacji w tym zabieg zespolenia połamanego kręgosłupa i połamanej twarzoczaszki oraz częściową rekonstrukcję nosa i języka. Rita nadal pozostaje w śpiączce farmakologicznej, a jej obecny stan zdrowia jest bardzo ciężki. Potrzeba pieniędzy na ich leczenie i rehabilitację. Sprawdź szczegóły >>>

x-news/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy