Radosław Majdan pokazał młodszego brata. Podobni?

Choć o życiu prywatnym Radosława Majdana wiadomo całkiem sporo, niemałe zainteresowanie wzbudził jego ostatni post, w którym pochwalił się swoim młodszym bratem i jego rodziną.

Radosław Majdan opublikował zdjęcie ze swoim młodszym bratem
Radosław Majdan opublikował zdjęcie ze swoim młodszym bratemEast News

Małgorzata i Radosław Majdanowie należą do grona celebrytów, którzy uwielbiają dzielić się kulisami ze swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Z ich relacji na Instagramie można wywnioskować, że na pierwszym miejscu stawiają rodzinę - każdą wolną chwilę para spędza z synami z poprzedniego związku Małgorzaty oraz z ich wspólnym synkiem, Henrykiem.

Często odwiedzają rodziców, a Małgorzata Rozenek-Majdan ma też świetny kontakt ze swoim bratem Mishą, który został jurorem w progamie "You Can Dance - nowa generacja".

Radosław Majdan pokazał młodszego brata

Tym razem Radosław Majdan przedstawił obserwatorom swojego młodszego brata, Cezarego. Na zdjęciu widać, jak  wspólnie ze swoimi rodzinami jedzą posiłek w jednej z warszawskich restauracji. Nie mogło więc zabraknąć żon Majdanów oraz ich dzieci. 

O bracie Radosława Majdana wiadomo na pewno, że stara się trzymać z daleka od show-biznesu i wraz z rodziną mieszka na stałe w Norwegii.

Pod opublikowanymi zdjęciami nie zabrakło jednak kąśliwych komentarzy, bowiem na drugim z nich widać, jak rodzice wraz dziećmi intensywnie korzystają z telefonów komórkowych. 

"Miałam napisać o telefonach, ale widzę, że inni zrobili to za mnie. To moja rodzina może nie w Mariocie tylko w bloku z wielkiej płyty, ale jednak przy stole siedzi bez telefonów", "Rodzinny czas. I te telefony. Nie mogliście po prostu do siebie zadzwonić haha żenua..." (pisownia oryginalna - przyp. red.) - pisali internauci pod zdjęciami.

Też uważacie, że podczas spędzania czasu z rodziną nie wypada korzystać z telefonów komórkowych?

Ewa Wachowicz dokarmia ptaki. Jak zrobić karmnik z garnuszka?Polsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas