Reklama

Radosław Majdan szykuje się do 50. urodzin. Oto co przygotowała dla niego żona

Radosław Majdan w tym roku obchodzi 50. urodziny. Chociaż myślał, że z tej okazji zorganizuje wielką imprezę, to jednak jego plany się nieco pozmieniały. Zdradził jednak, co z tej okazji przygotowała dla niego żona. Jak się okazuje, Małgorzata Rozenek-Majdan zorganizowała podróż tylko we dwoje.

50. urodziny Radosława Majdana

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo i w dodatku są jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Wszystko zaczęło się w 2013 roku, gdy poznali się na premierze filmu "Mój Biegun". 

Po pewnym czasie Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan stworzyli dobraną parę, a w 2016 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Cztery lata później przyszedł na świat ich syn Henryk. 

Co Małgorzata Rozenek-Majdan przygotowała na urodziny męża?

10 maja Radosław Majdan będzie obchodzić 50. urodziny. W rozmowie z "Party" zdradził, jak będzie świętować ten dzień. Piłkarz przyznał, że początkowo chciał urządzić z tej okazji huczną imprezę. Jego plany się jednak nieco zmieniły.

Reklama

Planował, że zaprosi mnóstwo gości do klubu, w którym zagrają prawdziwi rock’n’rollowcy, czyli jego przyjaciele z zespołów IRA i Lady Pank. Najprawdopodobniej piłkarz jednak nie zrealizuje swoich planów. Jak sam przyznał, wojna w Ukrainie odebrała mu energię do dobrej zabawy. 

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan mają już urodzinowe plany. Piłkarz zdradził, że żona przygotowała dla niego wyjątkowy prezent. 

***

Zobacz także:

Katarzyna Sokołowska będzie mamą w wieku 49 lat. „To skrajny egoizm”

Izabella Krzan kusi w seksownym stroju. Ale wycięcia!

Kim Kardashian prezentuje umięśniony brzuch. Co za figura!

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Majdan | Małgorzata Rozenek-Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy