Reklama

Reklama

Rebecca Ferguson: Chłopak zostawił ją, gdy była w ciąży

Brytyjska piosenkarka trzy tygodnie temu urodziła córeczkę. W rozmowie z magazynem „Hello" wyznała, że ojciec dziecka porzucił ją, kiedy dowiedział się o ciąży.

Rebecca Ferguson udzieliła szczerego wywiadu dziennikarzom magazynu "Hello". W rozmowie wyznała, że ojciec jej trzeciego dziecka porzucił ją, kiedy była w ciąży. Dziewczynka, Arabelle, przyszła na świat trzy tygodnie temu.

Reklama

Nie wygląda jednak na to, żeby Ferguson miała zostać samotną matką. Pomoc w opiece nad dzieckiem zaoferował celebrytce były partner, ojciec pozostałej dwójki jej pociech, Karl Dures.

 - Karl był dla mnie wielkim wsparciem, jesteśmy naprawdę dobrymi przyjaciółmi. Był przy narodzinach mojej córeczki, wymyślił dla niej to piękne imię, powiedział nawet, że może ją adoptować - mówiła Ferguson w wywiadzie.

Celebrytka opowiedziała również o tym, jak radziła sobie po rozstaniu z ojcem dziecka.  - Ludzie wokół mnie myśleli, że wszystko jest w porządku, że jestem szczęśliwa i maluję dziecięcy pokoik na różowo. Miałam uśmiech na twarzy, ale moje serce było złamane - mówiła.

- On nie był gotowy na to, żeby zostać ojcem - powiedziała o swoim byłym partnerze - Mam nadzieję, że jest teraz szczęśliwy ze swoją nową dziewczyną.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje