Reklama

Reklama

Reese Witherspoon o swoich dzieciach: Robię, co mogę

Reese Witherspoon robi "co tylko może" dla swoich dzieci.

Gwiazda, która ma 15-letnią córkę Avę i 12-letniego syna Deacona z poprzedniego związku oraz 2-letniego syna Tennessee z mężem Jimem Tothem, utrzymuje, że to niemożliwe, aby ktokolwiek miał obie rzeczy - perfekcyjną rodzinę i karierę.

- Nikt nie jest w tym perfekcyjny. Wydaje mi się, że po prostu kocha się swoje dzieci całym sercem i robi się dla nich, co tylko może - powiedziała w rozmowie z dziennikarzem magazynu Southern Living.

- Ale, teraz na przykład tęsknię za moim 2-latkiem, moja córka właśnie kończy pierwszy rok liceum, a mój syn ma turniej golfowy w ten weekend, którego mam nadzieję nie przegapić.

39-letnia piękność przyznała, że musiała się "poświęcić", ale jest szczęśliwa, że jej dzieci są "dumne" z tego, co robi.

- Trzeba się poświęcić i to czasem rani serce, ale moje dzieci mówią mi, że są dumne z tego, co osiągnęłam i to dla mnie najważniejsze - dodała.

- Dorastałam z pracującą mamą i mam wielki szacunek do tego, co osiągnęła jako pielęgniarka i nauczycielka. Nigdy o tym nie zapominam - podsumowała Witherspoon.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy