Rhian Sugden już jest gotowa na Walentynki. Rozgrzała fanów

Rhian Sugden to gwiazda, która doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Niegdyś wybranka serca Cristiano Ronaldo, dziś popularna brytyjska modelka, postanowiła przypomnieć swoim fanom, że zbliża się święto miłości — Walentynki. Zrobiła to w dość gorący sposób!

Rhian Sugden jest bez pamięci zakochana w swoim mężu, któremu kocha sprawiać niespodzianki
Rhian Sugden jest bez pamięci zakochana w swoim mężu, któremu kocha sprawiać niespodzianki Vantage News/MEGAAgencja FORUM

Rhian Sugden i jej niesłabnąca popularność. Pięknieje wraz z wiekiem

Rhian Sugden pojawiła się w brytyjskiej przestrzeni publicznej lata temu. Swoją karierę od zawsze wiązała z modelingiem, jednak to znajomość z Cristiano Ronaldo, którego zaloty odrzuciła, przyniosła jej popularność.

11 września 2022 roku gwiazda skończyła 36 lat, więc w świecie modelingu mogłaby już przejść na emeryturę, jednak los chciał inaczej. Piękna Rhian pięknieje wraz z upływem lat i fanów jej przybywa, a nie ubywa!

Dlatego modelka wciąż kusi gorącymi zdjęciami, a propozycji sesji zdjęciowych, jak widać, nie brakuje.

Rhian Sugden już jest gotowa na Walentynki

Choć święto zakochanych, czyli Walentynki, przypadają 14 lutego, to Rhian Sugden już postanowiła przygotować się do świętowania i przypomnieć o tym swoim fanom, by nie zapomnieli zakupić prezentów i zaplanować tego wyjątkowego dnia.

Serce modelki od lat jest zajęte. Jej mężem jest Oliver Mellor, aktor i trener personalny. W małżeństwie aktora i modelki nie brakuje czułości i wyjątkowych, pełnych miłości gestów.

Także i w Walentynki z pewnością para okaże sobie miłość na różne sposoby. Jednak zanim to nastąpi, na profilu Rhian Sugden pojawiło się zdjęcie w bordowej bieliźnie, by dodać temu świętu nieco... pikanterii.

"Walentynki przyszły wcześniej dla Olivera" - napisała zalotnie pod zdjęciem Rhian Sugden.

Wielu fanów modelki nie ukrywało zazdrości, że to właśnie szczęśliwym wybrańcem okazał się właśnie Oliver Mellor. Taka żona to skarb!

30-lecie Polsatu: Izabela Janachowska o najtrudniejszym wyzwaniuPOLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas