Rhian Sugden mogła być żoną Crisiano Ronaldo! Wybrała inaczej

Rhian Sugden to piękna modelka, która bardzo spodobała się piłkarzowi - Cristiano Ronaldo. Ona jednak odrzuciła jego zaloty i... wybrała kogoś zupełnie innego! Kim jest mąż Rhian Sugden?

Rhian Sugden i Oliver Mellor pobrali się we wrześniu 2018 roku
Rhian Sugden i Oliver Mellor pobrali się we wrześniu 2018 roku David M. BenettGetty Images

Rhian Sugden zdobyła popularność nie dzięki swojej pracy przed obiektywem aparatu fotograficznego, a dzięki... zainteresowaniu Cristiano Ronaldo.

Piłkarz, którego uwielbiają miliony ludzi na świecie, a wiele kobiet marzy o związku z nim, zakochał się w pięknej Rhian. 

W 2018 roku postanowił zdobyć jej numer telefonu i napisać do niej. Jak się szybko okazało, sportowiec był dość nachalny w swoich wiadomościach, a modelka sukcesywnie odrzucała jego zaloty. 

Cristiano był niezwykle zawiedziony.

"Miałam już tego dosyć. Odpisałam mu, że nie jestem zainteresowana spotkaniem, a poza tym mam narzeczonego. On jednak ciągle bombardował mnie wiadomościami"- powiedziała Rhian Sugden w jednym z wywiadów.

Gwiazda już wtedy była zainteresowana innym mężczyzną i Cristiano Ronaldo nie miał szans z Oliverem Mellorem, który został mężem Rhian. 

Oliver to brytyjski aktor i były trener personalny. Sławę przyniosła mu rola Dr. Matt Carter w telenoweli ITV "Coronation Street" .

Rhian i Oliver wzięli ślub we wrześniu 2018 roku nad Morzem Śródziemnym. Podczas romantycznej uroczystości towarzyszyli im najbliższa rodzina i przyjaciele.

Od tego czasu wiodą spokojne i szczęśliwe życie. Najwidoczniej wybór Rhian był trafiony i może cieszyć się teraz szczęśliwym małżeństwem. Z rozrywkowym Cristiano historia mogła potoczyć się zupełnie inaczej. 

Odrzuca propozycje wakacji na Zanzibarze. Dlaczego? Newseria Lifestyle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas