Reklama

Reklama

Rihanna jest zazdrosna o byłego

Jennifer Lopez właśnie potwierdziła plotki o tym, że ona raper Drake są parą. Jednak nie wszyscy cieszą się ich szczęściem. Rihanna, była dziewczyna Drake’a, właśnie przestała śledzić J.Lo w mediach społecznościowych.

Jak donosi "Daily Mail", Rihanna w czasie świąt zrobiła małe porządki na Instagramie. A konkretniej: przestała obserwować swoją dawną koleżankę, Jennifer Lopez. Jak spekulują dziennikarze tabloidu, wszystko dlatego, że nowy chłopak J.Lo, to... stary chłopak Rihanny.

Sprawa jest dość świeża,  bo piosenkarka i raper zerwali ze sobą w październiku tego roku. Przyczyną rozstania były obowiązki zawodowe, z którymi nie dało się pogodzić życia prywatnego. Ponoć też, obydwoje miewali problemy z dochowaniem wierności...

Rihanna chyba mocno przeżyła zerwanie, bo krótko po nim, zamieściła na Instagramie deklarację, w której czytamy:

"Żaden z moich byłych chłopaków nie jest żonaty i nie jest w szczęśliwym związku, można więc powiedzieć, że to nie ja byłam problemem".

Reklama

Za to Drake szybko pocieszył się po rozstaniu. Właśnie potwierdziły się plotki, o jego związku z Jennifer Lopez. Mimo, że dzieli ich kilkanaście lat, zakochanym wydaje się do to nie przeszkadzać. Zresztą, w związkach z młodszymi J.Lo ma już spore doświadczenie. Niedawno w mediach społecznościowych umieściła taką oto, romantyczną fotkę...


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy