Reklama

Rihanna nie uznaje przygód na jedną noc

Twórczyni hitu "Stay", która wcześniej spotykała się z raperem Chrisem Brownem i Drakiem, przyznała, że czasem brakuje jej seksu, ale mimo to nie chciałaby mieć nic nie znaczących romansów z wieloma facetami.

W rozmowie z listopadowym numerem magazynu "Vanity Fair" powiedziała:  - Obecnie nie uprawiam seksu i tak naprawdę z nikim się nie spotykam. Nie chcę przespać się z kimś przypadkowym i następnego dnia mieć poczucie winy.

 - Jestem kobietą i czasem po prostu mam ochotę na seks. Ale co mam wtedy zrobić? Znaleźć przypadkowego przystojnego faceta na jedną noc, a potem obudzić się z uczuciem pustki?

Mówiło się, że 27-letnia piosenkarka spotykała się z wieloma gwiazdami m.in. z Leonardo DiCaprio i Travisem Scottem. Jednak gwiazda twierdzi, że nie będzie w związku z facetem, który nie jest dżentelmenem.

Wyjaśniła:  - Mężczyźni boją się być mężczyznami. Uważają odsuwanie krzesła kobiecie lub okazywanie jej uczuć przy swoich kumplach za bardzo niemęskie.

- Faceci nie chcą być dżentelmenami, ponieważ uważają, że wtedy pokazują swoją słabość. Niektóre dziewczyny się na to godzą, ale nie ja.

Piękność z Barbadosu twierdzi, że przez swoje wybory i wysokie standardy czuje się "samotna", mimo iż światowa kariera w dużej mierze odsuwa jej myśli od życia miłosnego.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama