Ronaldo Nazário na wakacjach z ukochaną

Ronaldo Nazário jest jednym z najbardziej znanych piłkarzy na świecie. Choć jego największe sukcesy sportowe przypadają na lata 90., karierę zakończył w 2011 roku. Ostatnio paparazzi przyłapali go podczas wakacji na Ibizie, na które wybrał się wraz ze swoją partnerką, Celiną Locks.

Ronaldo Nazário na wakacjach z ukochaną
Ronaldo Nazário na wakacjach z ukochanąGTRESEast News

Ronaldo Nazário jest piłkarzem z Rio de Janeiro, który zapisał się na kartach historii jako jeden z najlepszych piłkarzy mistrzostw świata. Jako drugi najlepszy strzelec w historii MŚ strzelił aż 15 goli w czasie trwania zawodów. Grał w takich klubach, jak FC Barcelona, Real Madryt czy AC Milan.

Wybierz z nami Miss Euro Maxmodels
Wybierz z nami Miss Euro Maxmodelsinteria.

Ronaldo Nazário: Romanse i afery

Piłkarz zdobył popularność nie tylko ze względu na swoje osiągnięcia sportowe. Jest znany bowiem również z licznych romansów i afer. Ma czwórkę dzieci z trzema różnymi kobietami. Pierwsze małżeństwo zawarł z Milene Domingues w 1999 roku i przetrwało ono cztery lata. Z pierwszego małżeństwa ma syna Ronalda. Wkrótce potem, w 2005 roku wziął ślub z Marią Beatriz Antony, z którą ma dwie córki. Para rozstała się w 2010 roku po tym, jak media obiegła informacja, że Ronaldo jest ojcem chłopca o imieniu Alex. Testy DNA potwierdziły jego ojcostwo. Następnie poddał się zabiegowi wazektomii podając informację, że zamyka swoją fabrykę dzieci.

Po tym, jak w 2011 roku zakończył oficjalnie swoją karierę piłkarską przyznał, że miewał momenty słabości, w których wnosił na boisko alkohol przelewany do pojemników po napojach energetycznych. W 2008 roku brał udział w seksaferze, podczas której w Brazylii, w jednym z hotelu ponoć spędził noc z trzema transwestytami. Jeden z nich oskarżył go o podawanie narkotyków. Piłkarz tłumaczył, iż padł ofiarą szantażu i wymuszenia.

Ronaldo Nazário i Celina Locks na Ibizie

Ronaldo Nazário od kilku lat jest w szczęśliwym związku z 15 lat młodszą modelką, Celiną Locks. To właśnie z nią udał się na wakacje na Ibizie. Para bawiła się z przyjaciółmi na luksusowym jachcie.

Celina Locks wyglądała obłędnie w zielonym bikini
Celina Locks wyglądała obłędnie w zielonym bikiniGTRESEast News

Piękna ukochana piłkarza miała na sobie skąpe, czarne bikini, które podkreślało jej smukłą figurę.

Ronaldo Nazário na luksusowym jachcie na Ibizie
Ronaldo Nazário na luksusowym jachcie na IbizieGTRESEast News

Ronaldo natomiast kontrastował figurą przy swojej ukochanej. Już kiedyś mówiono o jego problemach z nadwagą. Po zakończeniu kariery przytył kilkadziesiąt kilogramów.

Zobacz również:

Katarzyna Zielińska usłyszała, że lepiej wygląda w telewizji!

Esmeralda Godlewska przechodzi na dietę!

Zdradziła swój urodowy sekret. To wszystko dzięki córce! 

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas