Reklama

Esmeralda Godlewska przechodzi na dietę!

Esmeralda Godlewska przeżyła niełatwe chwile. Od kilku lat gwiazda boryka się z problemami ze zdrowiem psychicznym i ostatnio po załamaniu nerwowym trafiła do kliniki. Teraz już wróciła do domu i podzieliła się z fanami planem na najbliższe tygodnie. Esmeralda Godlewska postanowiła zrzucić zbędne kilogramy!

Esmeralda Godlewska w szpitalu psychiatrycznym

 Esmeralda Godlewska jest bez wątpienia barwną postacią polskiego show-biznesu. Niestety, za jej ekstrawaganckim stylem bycia kryje się smutna prawda o problemach natury psychicznej. 

Gwiazda zmaga się z depresją i uzależnieniem od używek od wielu lat. W 2018 roku spowodowała ona wypadek samochodowy, prowadząc pod wpływem alkoholu. 

Wówczas zniknęła na jakiś czas z przestrzeni medialnej, by powrócić i brać udział w zawodach sztuk walki dla celebrytów. Po jednej z takich walk, która odbyła się w maju tego roku. To właśnie po tej walce, gdzie w mediach dosłownie wrzało od komentarzy na temat tuszy Godlewskiej, gwiazda trafiła do kliniki psychiatrycznej. 

Esmeralda Godlewska zostawiła wówczas wstrząsający wpis w swoich mediach społecznościowych, gdzie ogłosiła własną śmierć i pożegnała się z siostrą, która podjęła natychmiastową interwencję i zaopiekowała się Esmeraldą. 

Reklama

Esmeralda Godlewska walczy o szczupłą sylwetkę

Teraz już celebrytka wróciła do normalnego życia, ale postanowiła zawalczyć o swoją figurę i ogłosiła w mediach społecznościowych, że przechodzi na dietę i zachęciła do tego swoje fanki, by wzajemnie się motywowały w walce o lepsze ciało. 

Czy tym razem Esmeraldzie uda się w zdrowy sposób zadbać o swoje ciało? Fani bardzo mocno trzymają za to kciuki!

***
Zobacz również: 

Esmeralda Godlewska w klinice psychiatrycznej

Esmeralda Godlewska zamieściła nekrolog na Instagramie! Jest komentarz siostry...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Siostry Godlewskie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy