Reklama

Reklama

Rooney Mara i Joaquin Phoenix - co ich łączy?!

Gwiazdy Hollywood od kilku miesięcy pracują razem na planie filmu "Mary Magdalene".

Gwiazdy Hollywood od kilku miesięcy pracują razem na planie filmu "Mary Magdalene". Mówi się, że Joaquin, który wciela się w postać Jezusa, i Rooney, która odgrywa tytułową rolę Marii Magdaleny, odnaleźli na planie miłość.

Mimo iż rzecznik Joaquina (42 l.), który ma opinię samotnika, oświadczył, że aktor i Rooney są tylko przyjaciółmi, ponieważ pracowali już wcześniej na planie wyreżyserowanego przez Spike'a Jonze'a filmu "Ona", to źródło podało w rozmowie z gazetą "New York Post", że para nie pojawiła się na ceremonii rozdania Złotych Globów, ponieważ chciała spędzić czas razem.

Co więcej źródło podało, że Rooney i Joaquin spędzają razem coraz więcej czasu po tym, jak w zeszłym roku zakochali się w sobie na planie filmowym.

Film był kręcony we Włoszech, a podczas przerw Joaquin i Rooney spędzali razem czas. Raz byli widziani, gdy palili papierosy na balkonie pokoju hotelowego.

Rooney (31 l.) była w sześcioletnim związku z reżyserem Charliem McDowellem, jednak para nie była widziana razem od kilku miesięcy. Rzecznik gwiazdy odmówił komentarza w sprawie jej statusu związku.

Joaquin twierdził wcześniej, że nigdy nie miał złamanego serca.

Podczas promocji filmu "Ona" uznany aktor wyznał:

Reklama

 - Nigdy nie byłem w podobnym związku.

- Nigdy nie byłem w związku, który skończył się tym, że miałem złamane serce. W jednym przypadku ucierpiało trochę moje ego. Ale nigdy nie czułem czegoś w stylu: To był ktoś, kogo naprawdę kochałem, a teraz nic nie ma sensu.

- Przeżyłem nieodwzajemnioną miłość. Kochałem, ale ta druga osoba nie czuła tego samego. Ale żaden mój związek nie zakończył się złamanym sercem.Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje