Reklama

Rozenek zdradziła szczegóły scen seksu u Vegi. "Okropne przeżycie"

Po takich programach telewizyjnych, jak "Perfekcyjna Pani Domu" czy "Azja Express" dla Małgorzaty Rozenek-Majdan przyszedł czas na sprawdzenie się na wielkim ekranie. W nowym filmie Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia" gwiazda wciela się w rolę Nory. Wyjawiła szczegóły scen intymnych, z którymi przyszło się jej zmierzyć.

Małgorzata Rozenek-Majdan w dalszym ciągu jest jednym z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Tym razem zainteresowanie mediów wzbudza ze względu na swój aktorski udział w nowym filmie Partyka Vegi "Miłość, seks & pandemia".

Jak widać, nie boi się trudnych wyzwań, bowiem tym razem podjęła się nawet zagrania scen erotycznych. W rozmowie z "Super Expressem" ujawniła szczegóły nagrywania scen seksu.

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiada o erotycznych scenach

Okazuje się, że partnera, z którym Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała intymne sceny, wybrał dla niej sam mąż, Radosław Majdan. Gwiazda wyznała również, jak naprawdę wyglądało nagrywanie odważnych scen seksu do filmu "Miłość, seks & pandemia", które Patryk Vega zapowiedział jako realistyczne i różniące się od tych, które widzimy w komediach romantycznych. 

Reklama

Gwiazda zwróciła również uwagę na to, jak istotna była rola partnera, z którym odgrywała sceny i który zadbał o jej komfort.

Macie zamiar wybrać się do kin na nowy film Patryka Vegi?

Zobacz również: 

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiada o zarobkach. Nie zgadniecie na co wydała pierwszą pensję!

Małgorzata Rozenek lansuje gołe kostki w styczniu. Zimno na sam widok

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Patryk Vega

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy