Ryszard i Asia z "Chłopaków do wzięcia" zbierają pieniądze na dom

Program „Chłopaki do wzięcia” od lat wzbudza kontrowersje, ale jednocześnie cieszy się wśród widzów dużą popularnością. Jednym z najlepiej kojarzonych uczestników jest Ryszard „Szczena” Dąbrowski.

Uczestnicy programu "Chłopaki do wzięcia"
Uczestnicy programu "Chłopaki do wzięcia"Interia/ Facebook

Mężczyzna mieszka z matką, której nieustannie uprzykrza życie. Jego pseudonim wziął się prawdopodobnie stąd, że już w młodym wieku stracił niemal wszystkie zęby i był zmuszony nosić sztuczną szczękę.

Ryszard ma za sobą odsiadkę. Widzowie z kolei śledzą w programie losy jego związku z Joanną Wielochą. Para rozstawała się kilkukrotnie, ale zawsze ostatecznie do siebie wracała.

Jakiś czas temu Asia przeszła spektakularną metamorfozę: zmieniła fryzurę, zaczęła o siebie dbać, skorzystała nawet z oferty gabinetu medycyny estetycznej i pozowała do zdjęcia z Michałem Wiśniewskim.

Jednak jej instagramowy profil, na którym pokazywała nowe, celebryckie życie, zniknął. Okazuje się, że kobieta znów wróciła do Ryszarda i mieszka z jego matką.

Para postanowiła wyremontować rozpadający się dom i w tym celu utworzyła w internecie zbiórkę. Niestety, fani programu nie są skorzy, by pomóc Ryszardowi i Joannie. Obawiają się, że pieniądze na dom zostaną szybko przepite. Mężczyzna nie kwapi się natomiast do podjęcia normalnej pracy.

Jesteście zaskoczeni takim obrotem spraw?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}