Reklama

Sandra Kubicka i Baron rozpoczynają nowy etap? A mieli się rozstać!

Sandra Kubicka i Aleksander Baron to jedna z najgorętszych par rodzimego showbiznesu. Choć od czasu do czasu w mediach pojawiają się plotki o ich rozstaniu, to Sandra właśnie je zdementowała! Modelka pokazała fanom nowy apartament, w którym zamieszka z muzykiem Afromental.

Sandra Kubicka i Aleksander Baron są parą od roku. Oboje wyjątkowo chętnie dzielą się swoim szczęściem z fanami, regularnie udostępniając fotki i filmiki, będące zapisem ich wspólnych chwil. Mimo to, od czasu do czasu w mediach pojawiają się plotki o kryzysie w ich związku. 

Niedawno fani zauważyli, że modelka i muzyk zespołu Afromental przestali obserwować się na Instagramie, a Sandra sama poleciała za granicę na ślub przyjaciół. Szybko pojawiły się więc plotki, że para się rozstała, nie brakowało także złośliwych komentarzy, że znany z wielu związków z pięknymi kobietami Baron znudził się już tą relacją i zakończył związek. Wszystko wskazuje jednak na to, że faktycznie były to tylko plotki. Sandra Kubicka skomentowała zresztą te rewelacje, tłumacząc, że oboje mają przecież swoje pasje i zobowiązania zawodowe i nie muszą spędzać ze sobą każdej wolnej chwili. 

Zobacz również: Sandra Kubicka ważyła 80kg. Przeszła ogromną metamorfozę! 

Reklama

Sandra Kubicka i Baron zamieszkali razem. Modelka pokazała apartament!

Sandra Kubicka wrzuciła właśnie do sieci instastories, w których przyznała, że ona i jej ukochany wprowadzają się właśnie do nowego apartamentu, otwierając kolejny etap w związku. 

Sandra przyznała, że kocha przeprowadzki, ale ostatnio nie ma czasu na pakowanie, a przed nimi jeszcze długa droga, bo Baron pracuje i wicie nowego gniazdka jest tylko na jej głowie. 

Nowy apartament faktycznie robi wrażenie - para będzie miała do dyspozycji własną siłownię i saunę oraz piękne, przestronne wnętrza. 

 - napisała Sandra, pokazując fanom nowe gniazdko.

Zobacz również:

Adam Levine z kolejnym oskarżeniem! Piąta kobieta przyznała się do romansu z muzykiem! 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | Aleksander Milwiw-Baron

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy