Sandra Kubicka nie zamierza oglądać "365 dni" Lipińskiej! Nie jest fanką?

Sandra Kubicka jest obecnie w związku z Alkiem Baronem, który chwilę wcześniej związany był z twórczynią hitu "365 dni" i jego kontynuacji "365 dni: Ten dzień ", Blanką Lipińską. Choć Baron zawsze pozytywnie wypowiadał się o swojej byłej i zapewne trzyma kciuki za jej kolejne projekty, to Sandra przyznała, że trzyma się od twórczości Lipińskiej z daleka.

Sandra Kubicka i Alek Baron są już ze sobą od prawie roku!
Sandra Kubicka i Alek Baron są już ze sobą od prawie roku!Artur ZawadzkiReporter

"365 dni: Ten dzień" Blanki Lipińskiej zadebiutował na platformie Netflix pod koniec kwietnia. Jest to kontynuacja "365 dni" z 2020 roku, który porwał wprawdzie wiernych fanów pisarki, ale otrzymał także aż siedem nominacji do Złotych Malin.

Sandra Kubicka nie zamierza oglądać filmu Lipińskiej. Zdradziła powód!

Sandra Kubicka udzieliła niedawno wywiadu dla Jastrząb Post, w którym spytano ją, czy ona także uległa pokusie i obejrzała najnowsze dzieło Blanki. Jak się jednak okazało, dziewczyna Alka Barona nie ma takiego zamiaru!

- Nie widziałam tego filmu. Nie widziałam ani pierwszej części, ani tym bardziej drugiej. Nie mam ochoty. Nie mam czasu. Nawet nie mam czasu obejrzeć Netfliksa, a jest mnóstwo fajnych, interesujących seriali, które chciałabym obejrzeć, więc na pewno 365 dni nie byłoby moim priorytetem

- powiedziała.

Może więc modelka przeczytała przynajmniej książki, na podstawie których nakręcono dwie części "365 dni"?

- Nie widziałam filmów, książek nie czytałam. Ale możemy o jakichś innych książkach porozmawiać

- odpowiedziała.

Wszystko wskazuje więc na to, że Sandra Kubicka omija szerokim łukiem nie tylko dziewczynę Barona, ale także jej twórczość. Może stoi za tym zazdrość, bo Baron i Blanka byli przecież jeszcze niedawno szaleńczo zakochani.

Blanka Lipińska potwierdziła związek z Baronem na początku marca 2020 roku, a para szybko zaczęła publikować wspólne zdjęcia i chwalić się swoim szczęściem.

Baron i Blanka przetrwali jeszcze z sobą trudny czas pandemii, ale ostatecznie rozstali się po sześciu miesiącach związku. Media donosiły, że stała za tym ogromna potrzeba niezależności Alka, który zresztą znany był już wcześniej z licznych romansów i niechęci do ustatkowania się.

Sandra Kubicka i Alek Baron obchodzić będą natomiast niedługo pierwszą rocznicę związku. Choć w mediach wciąż pojawiają się plotki o kryzysie w tej relacji, to modelka przekonuje, że są bardzo szczęśliwi i o żadnym rozstaniu nie ma mowy.

Zobacz również:

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 18: Remigiusz MrózINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas