Reklama

Sandra Kubicka nigdy nie pokazywała mamy! To bogini!

Sandra Kubicka od lat robi karierę jako modelka. Jest piękną kobietą i jej urodą zachwycają się osoby z branży na całym świecie. Jednak dopiero teraz wiadomo, po kim gwiazda odziedziczyła piękno. Od jej mamy, Grace Kubickiej trudno oderwać wzrok!

Sandra Kubicka od lat robi karierę jako modelka. Jest piękną kobietą i jej urodą zachwycają się osoby z branży na całym świecie. Jednak dopiero teraz wiadomo, po kim gwiazda odziedziczyła piękno. Od jej mamy, Grace Kubickiej trudno oderwać wzrok!Kim jest mama Sandry Kubickiej?

Sandra Kubicka chociaż przyszła na świat w Polsce, a dokładniej rzecz ujmując, w Łodzi, to wychowała się w Stanach Zjednoczonych. Tam dorastała i tam postawiła pierwsze kroki na modowym wybiegu. 

 Okazało się, że Polka sukcesywnie podbija świat mody, a jej uroda jest doceniana przez największych w branży modowej. 

Obecnie gwiazda mieszka w Polsce i rozwija swoją karierę oraz związek z Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Do tej pory jednak dyskutowano tylko o urodzie samej Sandry, ale okazuje się, że w rodzinie nie jest ona jedyną pięknością. 

Mama modelki, Grace Kubicka wygląda bardziej jak starsza siostra gwiazdy, niż jak jej rodzicielka! Profil Grace obserwuje ponad 14 tysięcy internautów i nie ma się czemu dziwić - jest równie piękna, co jej pociecha! 

Figura Grace Kubickiej

Mama gwiazdy chętnie chwali się swoimi zdjęciami i widać, że tak samo jak i córka, kocha spędzać czas na siłowni. To właśnie dzięki zbilansowanej diecie i ćwiczeniom dorobiła się umięśnionego brzucha, o którym niektóre 20-latki mogą pomarzyć. 

To właśnie pod zdjęciem z siłowni Grace napisała: "To Ty projektujesz siebie. Dlatego zrób to jak najlepiej. Progress" - motywując swoje obserwatorki do działania. 

Czyżby niedługo sama Grace Kubicka miała zrobić większą karierę, niż jej piękna pociecha? Możliwe!

Reklama***
Zobacz również: 

Paula Tumala ma problemy z policją. To przez ojca córek

Karolina Ferenstein-Kraśko przemówiła na Instagramie! Nie dała satysfakcji hejterom...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy