Reklama

Sandra Kubicka o drakońskiej diecie. „Nie jadłam”

Sandra Kubicka podzieliła się z fanami filmem, na którym prezentuje swoją zgrabną sylwetkę. We wpisie zaznacza, że w trakcie ostatniego roku w jej odżywianiu zaszła ogromna zmiana. Modelka jest obecnie znacznie szczęśliwsza. Przytyła kilka kilogramów i czuje się lepiej. Ludzie zadręczają ją jednak pytaniami o wagę. Sandra Kubicka nie może tego znieść, więc postanowiła zainterweniować.

Sandra Kubicka długo była nieszczęśliwa

Sandra Kubicka mimo młodego wieku może pochwalić się wieloma sukcesami. Modelka brała  udział w sesjach zdjęciowych i kampaniach wielu popularnych marek. To sprawiło, że zyskała popularność zarówno w Polsce, jak i za granicą. Kubicką na Instgaramie obserwuje obecnie niespełna 600 tys. osób. 

Celebrytka ma dobry kontakt z fanami i chętnie dzieli się z nimi zarówno życiem zawodowym, jak i prywatnym. Kubicka ma na koncie własną kolekcję bielizny i perfum.  Okazuje się, że mimo licznych osiągnięć, do niedawna nie była w pełni szczęśliwa. Chcąc utrzymać zgrabną sylwetę, stosowała drakońską dietę.

Reklama

Sandra Kubicka nie mogła wytrzymać na diecie

Sandra Kubicka postanowiła podzielić się z obserwatorami swoimi przemyśleniami, na temat odżywiania. Połączyła dwa filmiki, które dzieli zaledwie rok. Na obu modelka pozuje w bieliźnie.

Pomiędzy filmikami nie widać diametralnej różnicy w wyglądzie modelki. W oczy rzuca się jednak jej mina. Na pierwszym filmiku Kubicka jest przygnębiona i wygląda na wyczerpaną. Z kolei drugi film przedstawia modelkę uśmiechniętą i pełną energii. Celebrytka zaznaczyła, że diety, które stosowała, by utrzymać smukłą sylwetkę, nie pozwalały jej normalnie funkcjonować.

Sandra Kubicka udostępniła filmik w bikini ku przestrodze

"NIKT się nie pytał, czy jest ok. Na szczęście miałam tyle siły w sobie aby sama poprosić o pomoc. A teraz? Rok później, kilka kilo więcej, gdy odnalazłam szczęście i spokój duszy, słyszę tylko, jak bardzo przytyłam?" - zaznaczyła.

Kubicka wytłumaczyła, że wpisem chce zwrócić uwagę na powszechny problem, jakim jest nieakceptowanie własnego ciała. Modelka zaapelowała do fanów, by odchudzając się, zachowali zdrowy rozsądek. Poprosiła również, by częściej pytali o samopoczucie ludzi wokół siebie.

"Chcę żebyście zwrócili uwagę na swoje otoczenie i Waszych bliskich, zadzwońcie do nich i spytajcie się, czy są SZCZĘŚLIWI. Bo może potrzebują pomocy" - napisała Kubicka.

***
Przeczytaj również:

Kaja Paschalska przerywa milczenie po latach. Wspomina Agnieszkę Kotulankę

Maryla Rodowicz na finale Wakacyjnej Trasy Dwójki! Włożyła na siebie obrus?!

Andrzej Piaseczny: Życie nie polega na ciągłym baniu się. Bez lęku jest łatwiej i piękniej

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | dieta gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy