Sandra Kubicka odsłoniła piękne ciało

W ostatnich miesiącach Sandra Kubicka zaliczała naprzemiennie wzloty i upadki. Teraz celebrytka relaksuje się na słonecznej Florydzie.

Sandra Kubicka wypoczywa na Florydzie
Sandra Kubicka wypoczywa na FlorydzieAndras SzilagyiMWMedia

Kubicka jest polską modelką mieszkającą na stałe w Stanach Zjednoczonych. Karierę rozpoczęła w wieku 12 lat. Wzięła wówczas udział w konkursie, w którym nagrodą był kontrakt z agencją modelek.

Jej zdjęcia były publikowane w znanych na całym świecie magazynach, m.in. "Glamour", "InStyle", "Playboy" czy "Cosmopolitan". Kubicka brała też udział w teledyskach oraz kampaniach reklamowych dużych marek. Znalazła się również na liście stu najseksowniejszych nazwisk Ameryki.

Prywatnie 24-letnia Kubicka jest związana z Kaio Alvesem Gonclavesem - sprzedawcą luksusowych, używanych samochodów. Ich związek jest pełen namiętności, a co za tym idzie również rozstań i kryzysów. Wcześniej modelka była zaręczona z Cedrickiem Gervaisem.

Na Florydzie modelka wypoczywa także w towarzystwie makijażysty Harry’ego Jeffersona oraz modela Andy’ego Laughtera.

Na swoim instagramowym profilu modelka zamieściła zdjęcie, do którego pozuje w bardzo skąpym bikini, eksponując zgrabną sylwetkę. Pod zdjęciem nie brakuje pochlebnych komentarzy, a większość z nich napisana jest w języku angielskim  - Sandra jest bowiem znana także w Stanach Zjednoczonych.

Zobaczcie, jak prezentuje się modelka w naturalnym wydaniu! Lubicie wchodzić na jej instagrama?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas