Reklama

Reklama

Sandra Kubicka schudła. Jaki był jej sposób?

Sandrę Kubicką na Instagramie śledzi ponad 600 tys. internautów. Modelka stale wzbudza zainteresowanie mediów, a jej ostatnia metamorfoza zachwyciła fanów. Co było jej kluczem do zrzucenia kilku kilogramów?

Sandra Kubicka to polska modelka, która w 2008 roku wraz z rodziną wyjechała do USA. Zrobiła tam imponującą karierę w modelingu, będąc jedną z czołowych modelek marki Asos, a z kolei czasopismo "Maxim" umieściło ją na liście "100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki". Pomimo prężnie rozwijającej się kariery, modelka marzyła o powrocie do Polski i od jakiegoś czasu znów mieszka w kraju. 

Sandra Kubicka schudła

Jeszcze jakiś czas temu modelka zmagała się z negatywnymi komentarzami w Internecie po tym, jak przybrała nieco na wadze. Przyznała, że powodem były problemy hormonalne i zmiana dotychczasowych leków. Jako osoba publiczna musiała zmierzyć się z hejtem, jaki został wymierzony w jej kierunku z powodu wahań wagi, a niektórzy zarzucali jej nawet, że powodem przybrania na wadze jest jej imprezowy tryb życia.

Na jednym z eventów, na których pojawiła się Sandra Kubicka, uwadze mediów nie umknął spadek wagi modelki. Wyglądała jak zwykle zachwycająco, jednak widać było wyraźną różnicę.

W wywiadzie dla "Jastrząb Post" modelka wyznała, co spowodowało spadek jej wagi:

Reklama

Widzicie różnicę?

Zobacz także:

Anna Skura kocha podróże z dzieckiem

Anna Popek w żałobie. Dziennikarka przeżywa trudne chwile


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje