Reklama

Reklama

Scarlett Johansson złożyła pozew rozwodowy

Jak donosi Daily Mail, Scarlett Johansson oficjalnie rozpoczęła procedurę zkaończenia małżeństwa z Romainem Dauriakiem. Jak piszą dziennikarze tabloidu, możemy spodziewać się bitwy o opiekę nad dziećmi.

Po tygodniach plotek i spekulacji, teraz wiemy już na pewno - Scarlett Johansson i Romain Dauriac rozwodzą się. Niezbędne dokumenty, przygotowane przez Johansson trafiły kilka dni temu do kancelarii adwokata reprezentującego Dauriaka.

Ile potrawa sprawa, nie wiadomo. Eksperci, na których powołują się dziennikarze "Daily Mail" twierdzą jednak, że o ile podział majątku pary zapewne przebiegać będzie bez większych problemów, o tyle można spodziewać się batalii o opiekę nad 2,5 roczną córeczką, Rose.

Jak pisze "Daily Mail", aktor planuje przeprowadzkę do Francji i chciałby zabrać małą Rose ze sobą.  - Pani Johansson ciągle podróżuje i cały czas nie ma jej w domu - miał powiedzieć adwokat reprezentujący aktora. - Dziewczynka potrzebuje stabilizacji u boku taty.

Reklama

Johansson jak dotąd nie skomentowała tych planów. Wygląda jednak na to, że ta dwójka łatwo nie dojdzie do porozumienia. INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje