Reklama

Reklama

Selena Gomez nie chciała nic jeść po swoim występie podczas pokazu Victoria's Secret

23-letnia piosenkarka w zeszłym roku wzięła udział w słynnym show i przyznała, że występowanie na wybiegu pośród takich modelek jak Kendall Jenner, Gigi Hadid, Lily Aldrige i Candice Swanepoel sprawiło, że zapragnęła mieć lepsze ciało.

Teraz chcę ćwiczyć i nie mam ochoty nic jeść. Podczas występu czułam się bardzo niska, ale świetnie się bawiłam. - powiedziała.

Mimo wszystko twórczyni hitu "Same Old Love" nie musiała się zbytnio martwić, ponieważ wiedziała, że nikt nie nakładał na nią presji, gdyż to nie ona była główną atrakcją pokazu.

W rozmowie z magazynem "Rolling Stone" powiedziała: - Nikt nie nakładał na mnie presji. To było wspaniałe móc tańczyć z tymi pięknymi kobietami.

Pierwszym koncertem, na jaki wybrała się Selena, był koncert Britney Spears. Mimo iż razem z mamą nie miały najlepszych miejsc, to nigdy nie zapomni tego "niesamowitego" wieczoru.

Reklama

- Miałam 11 lub 12 lat. Pochodzę z Teksasu, a koncert odbył się w Dallas. Nie było nas stać na taką rozrywkę, ale moja mama składała pieniądze na ten koncert, ponieważ płyta Britney była pierwszą płytą, jaką kupiłam. Miałam obsesję na jej punkcie. Byłyśmy bardzo podekscytowane - to było niesamowite.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje