Reklama

Reklama

Selena Gomez wróciła do zdrowia po chemioterapii

Twórczyni hitu "Same Old Love" trzy lata temu zachorowała na toczeń, który jest autoimmunologiczną chorobą. Gwiazda musiała przejść leczenie, jednak teraz wyznała, ze jest już zdrowa, mimo iż do końca życia będzie odczuwać skutki choroby.

W rozmowie z magazynem "Billboard" powiedziała:  - Cała ta sytuacja była przytłaczająca, ale otrzymałam ogromne wsparcie, co było bardzo miłe. Mimo wszystko nadal trudno mi o tym mówić.

- Czekałam na odpowiedni moment, aby o tym opowiedzieć, ponieważ już jestem zdrowa. Nie chcę tego naokoło rozpowiadać, ale wydaje mi się, że w ten sposób mogę pomóc innym.

23-letnia piękność przyznała wcześniej, że nie rozumiała diagnozy i starała się trzymać w tajemnicy chorobę oraz leczenie.

Wyznała: - Dowiedziałam się o chorobie trzy lata temu... To wszystko było dla mnie bardzo skomplikowane i nie rozumiałam diagnozy. Chciałam utrzymać to w tajemnicy, ale moje życie nagle znalazło się w centrum zainteresowania ludzi.

- Zawsze będę cierpiała na tę chorobę, ponieważ nie da się z niej całkowicie wyleczyć. Będę musiała po prostu o siebie dbać.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy