Reklama

Reklama

Sienna Miller matką na pełny etat

„Dziecko, pies i narzeczony – oto jak w tym momencie wygląda moje życie” – mówiła Sienna Miller w jednym z wywiadów. Wygląda na to, że ta sytuacja szybko nie ulegnie zmianie. Aktorka wyznała, że nie wyklucza powiększenia rodziny.

Od czasu gdy Sienna Miller została mamą, nieco wycofała się z życia towarzyskiego. Przestała angażować się w kolejne produkcje filmowe, a na czerwonym dywanie pojawia się najczęściej jako osoba towarzysząca swoje partnera, Toma Sturridge’a. Wiele wskazuje na to, że aktorka nieprędko zaangażuje się w rolę inną niż "matka na pełny etat".

Reklama

W rozmowie z dziennikarzami Daily Mail aktorka wyznała, że nie wyklucza kolejnej ciąży: "Nasza córeczka jest zachwycająca. Jestem przekonana, że jeśli zdecydujemy się na kolejne dziecko, będzie ono równie niesamowite" - powiedziała. Miller wyjawiła również, że macierzyństwo obniżyło jej zawodowe ambicje i sprawiło, że marzenia o wielkich rolach zostały zastąpione chęcią spędzania z córką każdej wolnej chwili i patrzenia jak dorasta.

"Córka zmonopolizowała moje życie. Spędzam całe dnie przygotowując dla niej zdrowe posiłki" - mówiła Miller.

Aktorka wyjaśnia, że życie, jakie teraz prowadzi, pozwala jej na złapanie oddechu i odpoczynek po latach wytężonej pracy. "Jako dwudziestolatka żyłam jak szalona. Spędzałam lata na wytężonej pracy. Teraz mogę wreszcie być sobą i  żyć trochę spokojniej" - tłumaczyła.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje