Reklama

Reklama

Siostra Roberta Lewandowskiego pęka z dumy. Jak wygląda Milena Lewandowska?

Chociaż Robert Lewandowski nie otrzymał w tym roku Złotej Piłki, został najlepszym napastnikiem i podczas finałowej gali we Francji mógł liczyć na wsparcie najbliższych. Towarzyszyła mu nie tylko żona, ale również mama i piękna siostra, która tuż po ogłoszeniu wyników opublikowała post na Instagramie, w którym wyznała, że jej brat "był dla niej najlepszy". Jak wygląda Milena Lewandowska i czym zajmuje się w życiu?

Siostra Roberta Lewandowskiego jest z niego dumna. Milena Lewandowska to piękna kobieta!

33-letni Robert Lewandowski to prawdziwy szczęściarz, bo w każdej sytuacji wspierają go ukochane kobiety. Ma dwie urocze córki, kochającą żonę, mamę i siostrę, która razem z Anną i Iwoną Lewandowską towarzyszyły znanemu piłkarzowi podczas gali Złotej Piłki 2021 w Paryżu. 

Robert Lewandowski został doceniony przez redakcję "France Football", która uznała go za najlepszego napastnika roku i choć nie udało mu się otrzymać najważniejszej statuetki — Złotej Piłki, dla wielu osób, na czele z rodziną i tak jest zwycięzcą. 

Jego siostra, Milena Lewandowska w poście na Instagramie, opublikowanym po ogłoszeniu wyników, wyznała, że dla niej brat był najlepszy. Nic dziwnego, w końcu osiągnięcia zawodnika robią wrażenie! 

Podczas gali wręczenia Złotej Piłki od Mileny Lewandowskiej trudno było oderwać wzrok. 

36-letnia siostra gwiazdy sportu podczas wydarzenia zaprezentowała się w eleganckim czarnym garniturze i długich kolczykach. 

Piękna brunetka olśniła fanów!

Reklama

Milena Lewandowska. Kim jest siostra Roberta Lewandowskiego?

Milena Lewandowska ma 36 lat i podobnie jak jej brat, docenia rolę sportu w swoim życiu. 

W przeszłości trenowała siatkówkę. Grała w AZS Politechniki Warszawskiej i choć obecnie nie jest już zawodowym sportowcem, wciąż pozostaje aktywna. Ma dobry kontakt z bratem i szwagierką, Anną Lewandowską, w której obozach treningowych brała udział kilka razy. 

7 czerwca 2014 roku Milena Lewandowska zmieniła stan cywilny, wychodząc za Radosława Mirosa, który jest właścicielem marki garniturów Signor Leone. 

Jest również szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Ma syna i córkę. 

Czytaj również: 

Barbara Krafftówna ma Covid-19

Szef Moderny: Niższa efektywność szczepionek wobec nowej mutacji 

Znany amerykański projektant mody nie żyje 

"The Voice of Poland". Kto awansował do finału? 

Zobacz także: 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje