Reklama

Reklama

Sir Cliff Richard wydaje swój 101 album

75-letni piosenkarz wypuszcza na rynek "Just...Fabulous Rock'n'Roll".

75-letni piosenkarz - który został ostatnio oczyszczony z zarzutów o wykorzystywanie seksualne - wypuszcza na rynek "Just...Fabulous Rock'n'Roll', który będzie zawierał jego wersje klasycznych utworów, takich jak "Roll Over Beethoven", "Great Balls of Fire", "Sweet Little Sixteen", czy jego debiutancki singiel "Move It".

Album pojawi się 11 listopada i pojawi się na nim także duet Cliffa z legendą muzyki Elvisem Presleyem w utworze "Blue Suede Shoes".

Cliff - któreo ostatnim albumem studyjnym była płyta "The Fabulous Rock'n'Roll Songbook" z 2013 roku - przyznał, że wydaje nowy album w "niewinnym czasie" - ponieważ nowa produkcja pojawia się niedługo po zakończeniu sprawy o wykorzystywanie seksualne, z czym artysta zmagał się od ponad dwóch lat.

Powiedział:

Reklama

 - Nie tylko nie mogę uwierzyć, że moja kariera trwa tak długo, ale także cieszę się, że nadal mogę robić to, co kocham najbardziej, czyli pracować w studiu nagrań!

- Mój nowy album to kolejna podróż poprzez muzyczną historię. Wesoły, kreatywny i pod wieloma względami niewinny czas.

- Zawsze będę kochał tą muzykę, ale co ważniejsze, mam nadzieję, że wy też.

Album, nagrany w studiu Blackbird w Nashville w Tennessee zostanie wydany standardowo na płycie CD oraz w wersji winylowej LP.

Nowa produkcja pojawi się po tym, jak artysta przyznał, że jest "zadowolony", że wreszcie został oczyszczony z zarzutów o wykorzystywanie seksualne.

Cliff - który nigdy wcześniej nie był o nic oskarżony, czy aresztowany - powiedział:

 - Tak, jak wcześniej powiedziałem, jestem niewinny, więc jestem zadowolony z dzisiejszego wyroku.

- Mam nadzieję, że to zakończy tę sprawę.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy