Reklama

Reklama

Stylowy pojedynek

Zdjęcia z ich rodzinnych albumów od lat trafiają na okładki. Brytyjski klan Beckhamów i wielonarodowa familia Jolie-Pitt to najchętniej fotografowane rodziny świata. Każda reprezentuje inny styl życia i ubierania się, ale obie sś na czasie! Która z nich zainspiruje ciebie?

Rodzina glamour

Beckhamowie kochają show. Nie wyobrażają sobie życia bez kamer i paparazzich. I w związku z tym, bez względu na okoliczności, wyglądają nienagannie. W tym swoistym rodzinnym reality show bierze udział cała rodzina: rodzice David (36), Victoria (37), trzej synowie: Brooklyn (13), Romeo (10), Cruz (6) i półroczna Harper. Chłopcy przyzwyczajeni są do perfekcyjnie skrojonych garniturów, krawatów i butów w stylu angielskiego dżentelmena. Chętnie biorą przykład z taty!

Garderoba Beckhamów juniorów: w niewielkim stopniu przypomina zawartość szaf ich rówieśników. Ilu bowiem dziesięciolatków nosi klasyczny trencz i kapelusz fedora niczym Humphrey Bogart?

Reklama

Familia na luzie

Klan Jolie-Pitt: zwyczajni niezwyczajni. Gdyby nie ich znane twarze, można byłoby Brada Pitta (49) i Angelinę Jolie (36) wziąć za parę, która prowadzi życie jak miliony innych. Swoją popularność wykorzystują natomiast do lansowania dobrych nawyków i zachowań: jeżdżą na rowerach, bywają z dziećmi w "zwykłych" sklepach z zabawkami. Do stylu życia, który preferują Angelina i Brad, pasują ulubione ubiory całego klanu. Muszą być przede wszystkim wygodne, a do tego w stonowanych barwach. Angelina na co dzień wybiera płaskie buty, a jej i męża ulubionym kolorem jest czerń. I koniecznie duże, ciemne okulary...

Gwiazdorska para rodziców stara się o to, by ubrania, które noszą ich dzieci, nie były widocznie "ometkowane". Choć są to rzeczy doskonałej jakości, wyglądają identycznie jak te z sieciówek.

Dama chic

Victoria Beckham to wzorowa celebrytka. Wszystko, co robi i nosi, jest supertrendy. Należy do grona najlepiej ubranych kobiet i nawet niosąc na rękach kilkumiesięczną córeczkę Harper, nie zdejmuje z nóg butów od Louboutina na niebotycznych obcasach. Dla małej zaś wybiera ubranka z kolekcji Baby Dior i rajstopki od Chloé. Mąż i dzieci stanowią dla jej wizerunku stylowy i dopracowany w najmniejszych szczegółach dodatek. Wystarczy spojrzeć na klubową, nonszalancko rozpiętą marynarkę małego Romeo....

Mama z sąsiedztwa

Angelina Jolie w codziennym życiu stawia na wygodę: nosi płaskie balerinki, klasyczny trencz oraz modną, ale zawsze pojemną torbę. Na wysokich obcasach i w zjawiskowych kreacjach obejrzeć można ją tylko na naprawdę ważnych imprezach. Inaczej niż Victoria pozwala dzieciom być po prostu... dziećmi. Dlatego noszą czasem buciki czy sandałki, które nie pasują do ubrań, ale wyglądają na ulubione i wybrane właśnie przez nie.

David śledzi trendy

Nikt nie wie, w jakim stopniu David Beckham jest panem swojej garderoby, a na ile jej zawartością steruje Victoria. Oboje są wystylizowani perfekcyjnie, z dbałością o najmniejszy detal. Kierują się najnowszymi trendami z wybiegów. Trudno wyobrazić sobie Davida w przydeptanych trampkach (co zdarza się Bradowi). Top lista z jego szafy to: klasyczne trencze, świetnie skrojone wełniane marynarki oraz perfekcyjnie dopasowane do sylwetki dyplomatki.

Brad woli trampki

W garniturach i smokingach wygląda świetnie. Tyle że nosi je wtedy, gdy naprawdę musi. Jak przystało na zajętego pociechami ojca, wybiera rzeczy, które są po prostu wygodne i nie przeszkadzają w zabawie. Najczęściej można go zobaczyć w szerokich spodniach, obszernych kardiganach, bluzach z kapturem. Ma słabość jedynie do okularów przeciwsłonecznych... Widać, że synowie naśladują go, w czym tylko się da, np. Maddox, podobnie jak tata, uwielbia kaszkiety. Styl Brada kopiuje też Shiloh...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje