Reklama

Sylwia Madeńska ma w ręku świetny fach

Stała się sławna dzięki programowi „Love Island”, wiosną pojawiła się w „Tańcu z gwiazdami”. Ale choć Sylwia Madeńska jest profesjonalną tancerką, nie jest to jej jedyne zajęcie. Gwiazda właśnie zdradziła, że z wykształcenia jest specjalistką od inwestowania na giełdzie.

Sylwia Madeńska, która razem ze swoim partnerem Mikołajem Jędruszczakiem, wygrała "Love Island", a teraz startuje z nim w "Tańcu gwiazdami", była gościem Karoliny Gilon w jej wtorkowej relacji na Instagramie. 

W pewnej chwili prowadząca zapytała ją o to, czym zajmowałaby się w życiu, gdyby nie wybrała tańca. Odpowiedź tancerki była konkretna i nieco zaskakująca. 

- Gdyby nie taniec, to bym raczej poszła w tematy giełdowe. Pisałam magisterkę z inwestowania na giełdzie, więc może poszłabym w brokerstwo? - wyznała Madeńska.

Reklama

Jak się okazuje, tancerka skończyła studia ekonomiczne i jest magistrem finansów i rachunkowości. 

- Skończyłam je bez żadnej poprawki przez pięć lat. Byłam kujonicą, ludzie chcieli ode mnie kupować notatki, uwielbiałam chodzić na uczelnię - wspomniał Madeńska. Zdradziła też, dlaczego nie podjęła dotąd pracy w zawodzie. 

- Miałam kiedyś praktyki w księgowości, i nawet nie tyle, że nudziła mnie praca, tylko wokół mnie byli smutni ludzie. Nie umiałam siedzieć w ciszy przez osiem godzin, to mnie przytłaczało - powiedziała.

Sylwia Madeńska stwierdziła, że bardzo cieszy się z faktu, że jej zawodem stała się pasja, jaką jest taniec. Jest też zadowolona z tego, że ma fach, który może wykorzystać w przyszłości. 

- Gdyby nie udało mi się wykorzystać mojej osobowości w świecie, to poszłabym w finanse, ale w takie ryzykowne kombinowanie giełdowe - stwierdziła. 

***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Love Island | Sylwia Madeńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy