Sylwia Majdan - kobieta sukcesu. Czym zajmuje się obecnie pierwsza żona Radosława Majdana?

Małżeństwo Sylwii i Radosława Majdanów nie przetrwało, jednak para pozostała ze sobą w dobrych relacjach. Kobieta natomiast osiągnęła sukces w życiu zawodowym i poukładała sobie życie uczuciowe. Czym zajmuje się Sylwia Majdan?

Sylwia Majdan jest kobietą sukcesu - spełnia się zarówno zawodowo jak i prywatnie
Sylwia Majdan jest kobietą sukcesu - spełnia się zarówno zawodowo jak i prywatnieAdam JankowskiEast News

Małżeństwo Sylwii i Radosława Majdanów

Sylwia Majdan była pierwszą żoną Radosława Majdana. Po ślubie w 1998 roku przyjęła jego nazwisko - wcześniej nazywała się Koperkiewicz. Kobieta była wtedy modelką, miała na koncie tytuł Miss Publiczności Ziemi Zachodniopomorskiej.

Po kilku latach para zdecydowała się jednak na rozwód. Byli małżonkowie pozostali w dobrych relacjach, a Sylwia postanowiła nie wracać do panieńskiego nazwiska. Swoją decyzję Majdan tłumaczyła w następujący sposób:

Zostawiłam je, bo wszystkie studia, które zrobiłam, zrobiłam na to nazwisko. Nie czuję potrzeby, żeby je zmieniać. Poza tym bardzo lubię Radosława
mówiła w wywiadzie dla Newserii

Sylwia Majdan - czym się zajmuje obecnie?

Kobieta postawiła na własny rozwój w zakresie mody i projektowania. Skończyła studia na Akademii Sztuki im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. W 2004 roku Majdan utworzyła własną markę. Przez lata zdobyła zaufanie swoich klientek.

Sylwia Majdan pozostaje w dobrych relacjach ze swoim byłym mężem
Sylwia Majdan pozostaje w dobrych relacjach ze swoim byłym mężemJarosław WojtalewiczEast News
Zdobyte przez lata doświadczenie, baczne obserwacje, bliski kontakt z klientkami oraz niezwykła intuicja, pozwoliły projektantce, artystce i bizneswoman, wypracować swój unikalny styl, który doceniany jest zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.
można przeczytać na stronie jej atelier

W 2009 roku Majdan powitała na świecie swojego synka Vincenta. Kobieta spełnia się zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Prowadzi aktywnie swoje profile w mediach społecznościowych, w tym konto na Instagramie, gdzie dzieli się zdjęciami.

„Ewa gotuje”: Jabłka w szlafrokachPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas