Reklama

Reklama

Sylwia Szostak nie do poznania!

Codziennie wrzuca zdjęcia na swoje konta w mediach społecznościowych. Mają one zachęcać i motywować do pracy nad swoim ciałem i lepszym samopoczuciem.

Sylwia Szostak to znana postać w świecie fitnessu. Szerszej publiczności dała się poznać w pierwszej edycji programu "Agent" w TVN. Sylwia jest trenerką i motywatorką, a jej Instagrama obserwuje prawie 240 tysięcy osób.

Zwykle jej wpisy ze zdjęciami są bardzo życzliwie komentowane - fani dziękują za wsparcie, zachwycają się wypracowaną sylwetką swojej idolki, proszą o słowa otuchy w chwilach zwątpienia. Ale kiedy Sylwia wrzuciła wystylizowane zdjęcie znad basenu, pod fotą zrobiło się gorąco, bo... mało kto rozpoznał trenerkę!

Opinie obserwujących są rozbieżne:
"Gdyby nie tatuaż, to twarz nie do poznania", "Piękna, wyglądasz tu jak Scarlett Johansson ❤", " Piękna kobieta z Ciebie, ale takim zdjęciom mówię nie. Dużo ładniejsza jesteś bez tego:)", "Jesus co za fotoshop... nie do poznania i przesada. Po co Ci to, lepiej #nofilter zdecydowanie", "jak dla mnie trochę jak Michael Jackson".

A Wam kogo przypomina Sylwia na tym zdjęciu?

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy