Reklama

Reklama

Syn Edyty Górniak raczej nie będzie zdawał matury. A ona nie zamierza go zmuszać

W najnowszym nagraniu na Instagramie popularna piosenkarka zdradziła, że jej syn Allan raczej nie będzie w tym roku zdawał matury. A ona wspiera go w tej decyzji, bo ostatnie miesiące były dla niego trudne. Do podobnego podejścia piosenkarka namawia także innych rodziców.

"Dzieje się to, co miało się dziać" - powiedziała refleksyjnie Edyta Górniak na początku swojego ostatniego live’a, w którym poruszała wiele wątków związanych z naturą, bo nagranie zrobiła z okazji Dnia Ziemi, który był obchodzony 22 kwietnia. 

Reklama

Jednak w swojej wypowiedzi nawiązała także do zbliżających się matur, które od 4 do 20 maja będą w tym roku pisać uczniowie ostatnich klas szkół średnich. 

Do tej grupy należy także syn piosenkarki Allan Krupa, który kończy w tym roku klasę mundurową w Liceum Ogólnokształcącym im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach. 

Dumna z syna mama wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że jej syn spełnia swoje marzenie o karierze wojskowej, a ostatnio poinformowała, że Allan chciałby być snajperem.

Jednak to, czy nastolatek pójdzie na studia do Akademii Wojskowej, stoi pod wielkim znakiem zapytania. Jak bowiem zdradziła wokalistka, jej syn w tym roku raczej nie podejdzie do egzaminu maturalnego. 

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Allan Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje