Szelągowska na wakacjach. “Dorotka, kto Cię tak urządził?”

Dorota Szelągowska odpoczywa na wakacjach. Jako cel swojej podróży wybrała azjatyckie wyspy. Dziennikarka relacjonuje pobyt w tym tropikalnym miejscu, fani zaś zwracają uwagę na jej wygląd.

Dorota Szelągowska
Dorota SzelągowskaArtur ZawadzkiEast News

Dorota Szelągowska chudnie w oczach

Dorota Szelągowska to popularna dziennikarka stacji TVN, która prowadzi programy o remontach i projektowaniu wnętrz. W ostatnim czasie uwagę fanów przykuła zmiana jej wyglądu — sylwetka kobiety wyraźnie stała się szczuplejsza. Dorota Szelągowska zawdzięcza to ćwiczeniom z profesjonalnym trenerem personalnym. Obecnie jednak dziennikarka ma przerwę od pracy i zapewne również od treningów, wybrała się bowiem na wakacje. Dorota Szelągowska odpoczywa na dalekowschodnich wyspach.

Kilka dni temu na swoim profilu w serwisie Instagram kobieta opublikowała refleksyjny wpis, relacjonujący jej pobyt w Indonezji, a konkretnie na Bali. Dorota Szelągowska pisze:

Mija tydzień. Dużo owadów, ludzi, skuterów, jedzenia, kroków, spotkań i samotności. Odciski między palcami od klapków. Smutek i zachwyty. Zapach kadzidła. Świetliki. Całe chmary. I @gosia.molska też jest fajna w takiej podróży. Znika rano, potem się łapiemy, a potem razem gubimy w wąskich uliczkach Ubud. Jutro ruszamy dalej.
Dorota Szelągowska

Dorota kto Cię tak urządził? Wyglądasz świetnie

Zdjęcie, które zostało opatrzone przytoczonym powyżej komentarzem, spotkało się z licznymi, pozytywnymi reakcjami. Wielu obserwatorów zwróciło też uwagę na sylwetkę dziennikarki. Wśród komentarzy można przeczytać między innymi:

Co to Bali z Tobą zrobiło? wyglądasz jak 100 lat temu, gdy Cię poznałam.
Chude te balijskie nastolatki....a nie, to Ty!
Wow, nie poznałam, jak nie Pani
Dorota kto Cię tak urządził? Wyglądasz świetnie tzn. zawsze Wyglądasz świetnie, ale teraz jakoś świetniej niż zwykle.

Dorota Szelągowska nie pozostała jednak na Bali i ruszyła w dalszą podróż. Jej najnowszy wpis to wideo pokazujące dziennikarkę spacerującą po Filipinach.

„Doda. 12 kroków do miłości”: Współpraca z policją i perwersyjny seksPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas