Reklama

Reklama

Szelągowska na wakacjach. “Dorotka, kto Cię tak urządził?”

Dorota Szelągowska odpoczywa na wakacjach. Jako cel swojej podróży wybrała azjatyckie wyspy. Dziennikarka relacjonuje pobyt w tym tropikalnym miejscu, fani zaś zwracają uwagę na jej wygląd.

Dorota Szelągowska chudnie w oczach

Dorota Szelągowska to popularna dziennikarka stacji TVN, która prowadzi programy o remontach i projektowaniu wnętrz. W ostatnim czasie uwagę fanów przykuła zmiana jej wyglądu — sylwetka kobiety wyraźnie stała się szczuplejsza. Dorota Szelągowska zawdzięcza to ćwiczeniom z profesjonalnym trenerem personalnym. Obecnie jednak dziennikarka ma przerwę od pracy i zapewne również od treningów, wybrała się bowiem na wakacje. Dorota Szelągowska odpoczywa na dalekowschodnich wyspach.

Zobacz również: Dorota Szelągowska schudła 10 kilogramów. Oto sekret jej figury

Reklama

Kilka dni temu na swoim profilu w serwisie Instagram kobieta opublikowała refleksyjny wpis, relacjonujący jej pobyt w Indonezji, a konkretnie na Bali. Dorota Szelągowska pisze: 

Zobacz również: Szelągowska zbliżyła się do syna znanego aktora. "Zwariowałam ze szczęścia!"

Dorota kto Cię tak urządził? Wyglądasz świetnie

Zdjęcie, które zostało opatrzone przytoczonym powyżej komentarzem, spotkało się z licznymi, pozytywnymi reakcjami. Wielu obserwatorów zwróciło też uwagę na sylwetkę dziennikarki. Wśród komentarzy można przeczytać między innymi: 

Dorota Szelągowska nie pozostała jednak na Bali i ruszyła w dalszą podróż. Jej najnowszy wpis to wideo pokazujące dziennikarkę spacerującą po Filipinach.

Zobacz również: Doda podczas transmisji na żywo wpadła w złość. “Denerwuje mnie to"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy