Reklama

Reklama

Szokujące wyznania Johnny’ego Deppa w sądzie!

We wtorek (07.07) rozpoczął się proces Johnny’ego Deppa przeciwko "The Sun". Aktor pozwał brytyjski tabloid o zniesławienie w związku z artykułem, który ukazał się w 2018 roku.

Oskarżono go wówczas o znęcanie się nad jego byłą żoną Amber Heard i określono mianem "żonobijcy". Na pierwszej rozprawie Depp zeznał, że to aktorka pastwiła się nad nim.

Podzielił się też szokującymi wyznaniami dotyczącymi związku. Heard miała rzucać w niego butelkami po wódce, bić i przypalać papierosem.

Decyzję o rozwodzie podjął, gdy wypróżniła się do ich łóżka. Przyznał się również do problemu narkotykowego mówiąc, że używki pomagały mu ukoić ból.

W sprawie, która potrwa 3 tygodnie, będą zeznawać jeszcze m.in. Amber Heard i Vanessa Paradis. Jak zakończy się to zamieszanie? Póki co niewiele wiadomo...

Reklama

***

#POMAGAMINTERIA

Hubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości! Sprawdź szczegóły >>>

x-news/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy