Reklama

Tak dziś wygląda Cela Hadziukowa z “Rancza”. Jest nie do poznania?

Cela Hadziukowa to przedsiębiorcza kobieta z Wilkowyi, która z zahukanej, niepewnej własnej wartości kobiety przeobraża się w pewną siebie bizneswomen. Charakter i pomysłowość tej postaci sprawiały, że wielu telewidzów uwielbiało śledzić jej losy w serialu “Ranocz”. Wcielająca się w tę rolę Dorota Nowakowska specjalnie dla niej poddała się metamorfozie. Obecnie aktorka występuje przede wszystkim w teatrze i powróciła do swojego dawnego wyglądu. Łatwo ją rozpoznać?

Celina Hadziukowa, gdy ją poznajemy to zahukana, niepewna siebie kobieta, która prowadzi salon kosmetyczny. Jednak na jej usługi w Wilkowyjach nie ma zbyt wielkiego popytu. Prywatnie jest żoną Tadeusza Hadziuka — stałego bywalca ławeczki pod sklepem. 

W trakcie kolejnych serii obserwujemy rozwój i zmianę w postawie Celi. Sukces firmy produkującej sery Chèvre Polonaise (tłum. Polska Koza) sprawia, że kobieta zyskuje coraz większą pewność siebie. Na jaw wychodzą skrywane cechy charakteru, takie jak przedsiębiorczość, pomysłowość czy pracowitość. Tej postaci nie da się nie lubić, toteż telewidzowie chętnie śledzili jej losy w kolejnych odsłonach “Ranacza".

Reklama

Aktorką wcielającą się w rolę Hadziukowej jest Dorota Nowakowska, która aby oddać specyfikę swojej postaci — nosiła, kojarzące się z mocnym charakterem, włosy w rudym kolorze. Po zakończeniu zdjęć do serialu aktorka powróciła do swojego naturalnego image — blond włosów. Obecnie Dorota Nowakowska spełnia się, grając różnorodne role przede wszystkim na deskach teatru, można było zobaczyć ją także w serialu "Przyjaciółki". Bez charakterystycznych rudych włosów trudno rozpoznać w niej Celinę Hudziakową?

***

Zobacz również:

Marta Lipińska, Michałowa z "Rancza", złamała nie jedno męskie serce. Co dziś robi?

Marta Chodorowska z "Rancza" w folkowej stylizacji

Która z "Przyjaciółek" jest najładniejsza?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ranczo | Przyjaciółki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy