Reklama

Reklama

Tak dziś wygląda gwiazda "Gotowych na wszystko"

Jest gwiazdą jednego z najpopularniejszych amerykańskich seriali. Mimo, że produkcja "Gotowych na wszystko" zakończyła się 10 lat temu, wielu fanów do dziś patrzy na nią jak na kultową Edie Britt. Czy Nicollette Sheridan nadal wygląda jak blondwłosa piękność, w której zakochali się widzowie na całym świecie?

"Gotowe na wszystko" to serial emitowany w latach 2004-2012. Miliony fanów na całym świecie pokochały mieszkańców fikcyjnego miasteczka Wisteria Lane -  przez 8 sezonów z emocjami śledzono losy bohaterek serialu. Jedną z głównych ról grała Nicollette Sheridan, która stworzyła wyjątkową postać Edie Britt - zabawną, pewną siebie, gustującą w młodszych od siebie mężczyznach.

W 2012 roku produkcja postanowiła zakończył serial przez wzgląd na słabą oglądalność. Sheridan co prawda od tamtego czasu nadal była aktywna zawodowo i grała mniejsze lub większe role w innych serialach (między innymi w reaktywowanej po latach "Dynastii"), jednak nie dostała do tej pory roli, która tak mocno utkwiłaby w świadomości widzów jak modliszka w "Gotowych na wszystko".

Reklama

Aktorka niedawno została przyłapana przez paparazzi, podczas wyjścia na lody w jednej z kawiarni w Los Angeles. Miała na sobie bardzo luźny, wręcz domowy strój - biały top, dresowe spodnie i buty sportowe. Jak możemy zauważyć gwiazdy nie zrezygnowała ze swojego blondu i wciąż wygląda naprawdę nieźle. 

Patrząc na jej najnowsze zdjęcia, aż ciężko uwierzyć, że w przyszłym roku serialowa Edie skończy 60 lat! Tylko pozazdrościć wyglądu. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nicolette Sheridan | Gotowe na wszystko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy