Reklama

Reklama

Tak dziś wygląda Nigella Lawson!

Nigella Lawson swego czasu była gwiazdą nie tylko w brytyjskiej telewizji, ale zaskarbiła sobie także sympatię Polaków. Jej programy kulinarne przyniosły jej niezwykłą sławę. Po pewnym czasie jednak zniknęła. Co robi jak wygląda dziś?

Jej programy "Nigella gryzie" i "Wieczne lato z Nigellą" przyniosły jej sławę i rozgłos. Fani kochają do dziś oglądać, jak gotuje. 

Reklama

W swoich programach zawsze była uśmiechnięta, pełna energii, a jej poczucie humoru tylko dodawało programom charakteru. 

Prywatnie jednak życie jej nie rozpieszczało. Jej matka zmarła na raka wątroby, a siostra na raka piersi. W 2001 roku pochowała męża, ojca dwójki ich dzieci, który zmarł na raka przełyku. 

Niestety, później także nie mogła ułożyć sobie życia. W 2003 roku wyszła za mąż za milionera Charlesa Saatchi i w 2013 roku wyszło na jaw, że ich małżeństwo nie było szczęśliwe. 

To wówczas media obiegły zdjęcia na których Saatchi dusił Nigellę. Para rozwiodła się, a Nigella nigdy nie skomentowała tej sprawy. 

Wówczas także nieco wycofała się z medialnego życia, teraz wciąż gotuje i niedawno, bo w 2020 roku wróciła do telewizji, by prowadzić program "Nigella's Cook, Eat, Repeat" emitowanym przez BBC Two.

Zaskakiwać może też fakt, jak bardzo zmieniła się gwiazda. Wcześniej walczyła z nadprogramowymi kilogramami. Dziś wygląda o wiele młodziej i jest szczuplejsza. 

Przez lata ukrywała prawdę o swoim pełnym przemocy małżeństwie i mierzyła się z traumą po śmierci bliskich jej osób. Dziś znów stara się żyć pełnią życia, choć nie jest to dla niej łatwe. 

***
Zobacz również: 

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>     

Dowiedz się więcej na temat: Nigella Lawson | jak dziś wygląda nigella lawson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje