Reklama

Reklama

Tak Krzysztof Jackowski widzi przyszłość Polski. Wszystko już jasne!

Krzysztof Jackowski od lat raczy swoich fanów wizjami odnośnie przyszłości ludzkości. Niestety najczęściej jego prorocze historie nie malują się w ciepłych, pastelowych kolorach. Tym razem słowa jasnowidza dotyczące samej Polski zostały zebrane w wyjątkowym podsumowaniu tego, co nas Polaków czeka w przyszłości.

Mroczne wizje Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, znany z tego, że przez lata chwalił się współpracą z detektywami i policją w odnajdywaniu osób zaginionych, dziś przewiduje przyszłość. 

 Regularnie publikuje w sieci nagrania, gdzie analizuje bieżące i ważne dla społeczeństwa sprawy i dzieli się swoimi przeczuciami względem ich i ich rozwoju. 

Często są to wizje mroczne, ponure, budzące wyłącznie strach, a sam Krzysztof Jackowski nie przebiera w słowach i jest zdania, że ludzkość nie czeka wiele dobra. 

Na przestrzeni ostatnich tygodni zebrało się sporo jego przepowiedni dotyczących Polski, ale także w kontekście wydarzeń międzynarodowych? 

Czego więc według Krzysztofa Jackowskiego możemy się spodziewać w zbliżającej się przyszłości? 

Reklama

Krzysztof Jackowski straszy załamaniem w Polsce

"Druga kadencja PiSu nie powinna upłynąć do końca. Obecna władza porzuci rządzenie" - wspomina Jackowski odnośnie partii obecnie rządzącej.

Jasnowidz rozwinął swoje myśli w następujący sposób: 

"Ja nie mówię, że teraz, ale za jakiś czas w rządzie obecnym obecnej władzy rządzącej narośnie konflikt o jakąś ustawę albo o poprawkę do ustawy. Jedna frakcja z tej koalicji rządzącej będzie stawiała warunki, będzie wstawiała wręcz warto do tej poprawki czy ustawy i to może być sygnałem pierwszym do tego, że rząd się będzie chciał ewakuować. A to już będzie oznaczało, że ten rząd zrobił wszystko co miał zrobić i nie będzie chciał w tym dalej uczestniczyć. To co robią rządy to nie oznacza, że oni się z tym godzą. To co robią rządy może być dla samych rządzących bardzo niewygodne". 

Wypowiedzi Krzysztofa Jackowskiego zawsze brzmią nieco tajemniczo i zasiewają ziarno niepokoju w odbiorcach. Tym razem straszy zapaścią finansową, której nie pomogą żadne "tarcze" proponowane przez rząd. 

Według Jackowskiego kryzys, który będzie trawił Europę, a w tym Polskę potrwa długo. Załamanie dotknie także Stany Zjednoczone, ale te według przeczucia Jackowskiego, potrwa krótko. 

Ile z tego sprawdzi się w rzeczywistości? Czas pokaże!  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | Przepowiednia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy