Reklama

Reklama

Tak teraz pracuje Agata Kornhauser-Duda!

Agata Kornhauser-Duda już przyzwyczaiła Polaków do swojego sposobu wypełniania obowiązków Pierwszej Damy. Nie udziela się zbyt często publicznie, ale to nie oznacza, że w ogóle nie pracuje.

Agata Kornhauser-Duda od 2015 roku sprawuje urząd Pierwszej Damy. Jej styl pełnienia tej roli był wielokrotnie komentowany przez społeczeństwo i media. 

Nie wszystkim podoba się milczące stanowisko żony Prezydenta w wielu sprawach i jej niewielki udział w obszarze medialnym. 

Ona jednak podczas wyborów prezydenckich w 2020 roku, kiedy to Andrzej Duda wygrał z Rafałem Trzaskowskim, powiedziała jasno:

"To jest ten moment, w którym powiem, dlaczego przez pięć lat się 'nie wypowiadałam'. Uchylę rąbka tajemnicy. Ja nie wypowiadałam się dla mediów. Rozmawiałam za to z Polakami".

Przez pandemię również zmienił się sposób Agaty Kornhauser-Dudy na rozmowy z Polakami. Nie może widywać się z wyborcami twarzą w twarz, stosując się do panujących obostrzeń. 

Dlatego obecnie przeprowadza sporą część rozmów za pośrednictwem wideokonferencji, co pokazuje na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych. 

Przy okazji publikacji zdjęć, możemy zaobserwować styl Pierwszej Damy - wygląda na to, że Agata Kornhauser-Duda kocha koszule! Ma ich w swojej szafie całkiem sporo i to w różnych stylach i kolorach. 

Reklama

***
Zobacz również: 


Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>     

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agata Kornhauser-Duda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy