Reklama

Reklama

Anita ze "Ślubu od..." bawi się podczas Halloween. Wygląda fantastycznie!

Anita Szydłowska to jedna z najpopularniejszych uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Chociaż ostatnio pojawiły się plotki o kryzysie w jej małżeństwie z Adrianem Szymaniakiem, to kobieta szybko je zdementowała, a obecnie bawi się podczas Halloween.

Anita i Adrian ze ŚOPW - plotki o rozstaniu

Anita Szydłowska była jedną z uczestniczek trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci dobrali do niej Adriana Szymaniaka i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Małżeństwo przetrwało do dzisiaj i ma razem dwójkę dzieci.

Popularność pary sprawiła, że fani chętnie śledzą ich posty w mediach społecznościowych. Ostatnio wytropili, że Anita i Adrian dawno nie wstawiali wspólnych zdjęć, więc pojawiły się plotki o ich rozstaniu. Kobieta jednak zdążyła już im zaprzeczyć.

Anita Szydłowska szykuje się na Halloween

Wczoraj Anita bawiła się na imprezie halloweenowej, z której dzisiaj wrzuciła zdjęcia. Postawiła na minimalizm, a mrocznym akcentem była krwawa kroplówka. Niestety post został usunięty, jak pisze kobieta, prawdopodobnie z powodu awarii Instagrama.

Reklama

To nie przeszkadza jednak byłej uczestniczce ŚOPW świetnie się bawić i tego dnia. Wstawiła bowiem na instagramową relację zdjęcia w innym kostiumie. Anita tym razem postawiła na barwne przebranie nawiązujące do meksykańskiego święta zmarłych.

Zobacz również: Nazywają ją „najseksowniejszą babcią świata”. Niewiarygodne, ile ma lat

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anita Szydłowska | Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy