Reklama

Reklama

Teresa Lipowska na Wielkim Teście TVP

Teresa Lipowska rzadko pokazuje się publicznie. Tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek i wzięła udział w Wielkim Teście o polskich aktorach i aktorkach w TVP.

Teresa Lipowska należy dziś do grona najbardziej rozpoznawalnych aktorek pokolenia seniorów w Polsce.

Mimo, że ma na swoim koncie mnóstwo większych i mniejszych ról w wybitnych, polskich produkcjach czy dubbingu, nieśmiertelność zapewniła jej rola Barbary Mostowiak w najpopularniejszym serialu wszech czasów - "M jak Miłość".

To właśnie w nim, razem z śp. Witoldem Pyrkoszem, stworzyła postać, którą pokochały miliony Polaków.

Co więcej, wieloletnie małżeństwo Mostowiaków seniorów po dziś dzień uchodzi za przykład wzorowego związku.

Reklama

W tym roku Teresa Lipowska skończy 81 lat, ale jak narazie nie zamierza rezygnować z aktywności, choć na ekranie pojawia się zdecydowanie rzadziej. Od czasu do czasu możemy zobaczyć ją na ważnych imprezach telewizyjnych czy charytatywnych.

Nie ukrywa jednak, że forma coraz słabiej jej dopisuje i musi uważać nawet na najmniejsze sygnały, jakie wysyła jej ciało. Pani Teresa stara się jednak o siebie dbać, jak najlepiej potrafi - unika używek, spędza aktywnie czas na świeżym powietrzu i zdrowo się odżywia.

Ostatnio aktorka zaszczyciła swoją obecnością Wielki Test TVP o polskich aktorach i aktorkach.

Gwiazda prezentowała się bardzo elegancko w popielatej sukience za kolano w czerwone kwiaty i butach na lekkim obcasie. Niecodziennym widokiem były za to stylowe okulary, które dodawały aktorce słusznej powagi.

Naszym zdaniem Teresa Lipowska wciąż cieszy się świetną, jak na swoje lata kondycją! Zgodzicie się z nami?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje