Reklama

Reklama

„The Story Of My Life. Historia naszego życia”: Misiek Koterski i Marcela Leszczak

Gośćmi drugiego odcinka programu „The Story Of My Life. Historia naszego życia” są Michał Koterski i jego narzeczona Marcela Leszczak.


Para poznała się 1 stycznia 2017 roku w teatrze, po spektaklu w którym grał Misiek. Jak zgodnie przyznają, od razu zaiskrzyło. "Zakochałem się od pierwszego wejrzenia" - mówił wielokrotnie zakochany Koterski. Także Marcela (finalistka trzeciej edycji "Top Model") nie miała wątpliwości, że właśnie spotkała tego jedynego.

Misiek oświadczył się już po 23 dniach znajomości, a Leszczak z radością przyjęła pierścionek. Koterski nie ukrywał nigdy burzliwej przeszłości. Aktor zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, miewał przelotne związki. Dopiero u boku Marceliny odnalazł upragnioną stabilizację. W październiku 2017 roku na świat przyszło pierwsze dziecko pary - syn Fryderyk.

Reklama

Misiek Koterski ma dziś 38 lat, zaś jego narzeczona 26. Zgodnie z regułami programu "The Story Of My Life. Historia naszego życia" zobaczą się w wersji: starsi kolejno o 25 i o 50 lat. Aktor bardzo emocjonalnie zareagował na przemianę ukochanej.

"Misiek był ogromnie zdziwiony, że mu się kobieta zestarzała. Nie przyjmował do wiadomości, że Marcelina, która jest sporo od niego młodsza, może pokryć się zmarszczkami. Jego zdumienie było fantastyczne." - skomentowała odcinek prowadząca program Katarzyna Montgomery.

Koterski barwnie opowiadał o pierwszym spotkaniu z narzeczoną oraz ich dalszym życiu. Ekipa realizacyjna żywiołowo reagowała na jego żarty i opowieści. Ostatecznie, by zapewnić parze intymność, ograniczono liczbę osób przebywających w studiu do minimum.

Sam aktor był zadowolony ze swojej przemiany. "Chciałbym się tak zestarzeć" - powiedział. Marcelina dodała zaś, że jeśli chodzi o przyszłe życie z narzeczonym, nie ma żadnych obaw.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje