Reklama

Reklama

To będzie piękny ślub

Anja i Sasha już szukają wymarzonego miejsca na tę wyjątkową uroczystość. Gdzie powiedzą sobie "tak"? Kto znajdzie się na liście gości? Jaka będzie suknia ślubna modelki? I o jakich prezentach marzą państwo młodzi? Znamy szczegóły!

Najsłynniejsze modelki świata, najwięksi projektanci mody i fotografowie pracujący dla najbardziej prestiżowych modowych magazynów - to będzie towarzyskie wydarzenie sezonu! Nic więc dziwnego, że choć zaręczyny Anji Rubik (27) i Sashy Knezevica (29) odbyły się zaledwie dwa miesiące temu, przygotowania do ślubu ruszyły pełną parą.

Zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach

Reklama

Najwięcej problemów sprawia ustalenie terminu. Anja, jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie, ma kalendarz zapisany na pół roku z wyprzedzeniem. Goście weselni Rubik i Knezevica, wśród których można się spodziewać takich sław jak Karl Lagerfeld, Gisele Bündchen i Leonardo DiCaprio, również mają mało wolnego czasu. Anja wie, że jeżeli jej przyjęcie weselne ma się udać, musi wszystko zaplanować w najdrobniejszych szczegółach.

Jak udało nam się ustalić, ślub odbędzie się w Europie Południowej, nad brzegiem Morza Śródziemnego. Podobnie jak jej koleżanka po fachu Gisele Bündchen, polska supermodelka planuje dwie ceremonie ślubne: jedną huczną, z niemal setką gości, i drugą mniej wystawną w Nowym Jorku. "Anja robi w tej chwili rekonesans. Szuka właściwego miejsca, no i terminu" - zdradziła jej mama Ewa Rubik w DDTVN.

Pewne jest, że Anja i Sasha nie zdradzą mediom, gdzie dokładnie odbędzie się uroczystość. "Anja, podobnie jak jej koleżanki, Gisele i Coco Rocha, nie chce, żeby jej ślub był wydarzeniem medialnym. To dla niej najważniejszy dzień w życiu i nie wyobraża sobie, żeby zepsuli go paparazzi" - mówi SHOW znajomy modelki.

Ulubiony model Ani

Rubik i jej narzeczony słyną z wyrafinowanego gustu. Wszystko musi być piękne i wyjątkowe. "Ale też świetnie zorganizowane" - dopowiada znajomy pary. "Oboje mają znajomych na całym świecie i liczne rodziny. Szukając odpowiedniego miejsca na ceremonię, biorą pod uwagę również to, że będą musieli zapewnić wszystkim nocleg".

Świadkiem modelki będzie jej siostra, Joanna Matuszczyk, a świadkiem Sashy jeden z czterech jego najbliższych kolegów. Narzeczeni zaczęli się też rozglądać za obrączkami. "Prawdopodobnie zdecydują się na klasyczny model Cartiera o nazwie Trinity. To ulubiony model Anji" - mówi SHOW znajomy pary.

Dla Rubik, jak dla każdej panny młodej, najważniejsza jest jednak suknia ślubna. Modelka zdradziła, że zaprojektuje ją jej przyjaciel Peter Dundas, pracujący dla domu mody Pucci. Projektant przedstawił już Anji pierwsze propozycje. "Chciałabym, żeby moja suknia była cool. Może krótka z przodu, długa z tyłu. Jeszcze nie wiem" - mówi modelka. Rubik szuka też odpowiedniego stroju dla Sashy. Przystojny model może przebierać w propozycjach projektantów.

Przyszli państwo młodzi zastanawiają się też nad listą prezentów. Oboje uwielbiają designerskie meble. Na razie Anja i Sasha mieszkają w jej mieszkaniu w Nowym Jorku, ale niewykluczone, że po ślubie będą chcieli przeprowadzić się do większego apartamentu.

Dowiedz się więcej na temat: modelki | z kryształkami | Anja Rubik | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje