Reklama

Reklama

To dlatego chce rozwodu. Żona Sylvestra Stallone’a ujawniła, co działo się w ich domu

Jennifer Flavin była żoną Sylvestra Stallone’a przez 25 lat, gdy 19 sierpnia 2022 r. wniosła pozew rozwodowy, media na całym świecie zelektryzowała ta wiadomość. W Hollywood rozstania nie należą do rzadkości, ale dlaczego miałaby się rozwodzić para z tak długim stażem, która uchodziła dotąd za wzorowe małżeństwo? Mediom udało się pozyskać dokumenty sądowe, w których Jennifer Flavin ujawniła, co działo się w ich domu i dlaczego chce się rozstać.

Jennifer Flavin rozwodzi się z Sylvestra Stallone ze względu na jego...rozrzutność!

19 sierpnia Jennifer Flavin wniosła pozew o rozwód z gwiazdorem "Rocky’ego", którego żoną jest od 25 lat. Jak wynika z pozyskanych przez media dokumentów sądowych, małżonka Stallone’a zarzuca mu "celowe rozproszenie, uszczuplenie i marnowanie" ich wspólnego majątku. Flavin twierdzi, że rozrzutność aktora i jego niefrasobliwe podejście do zarządzania domowym budżetem doprowadziły do konieczności zaciągania kolejnych pożyczek, co zagroziło finansowemu bezpieczeństwu ich rodziny. Informacja o rozstaniu Sylvestra Stallone’a i jego żony Jennifer Flavin zszokowała fanów aktora. Przez lata uchodzili oni bowiem za jedną z najbardziej zgodnych par amerykańskiego show-biznesu, a zaledwie kilka miesięcy temu obchodzili 25. rocznicę ślubu.

Reklama

Napisał o swej małżonce gwiazdor "Rocky’ego" w opublikowanym na Instagramie 18 maja poście.

Zobacz również: Sylvester Stallone zamienił twarz żony na psa? Agent aktora ma inną teorię

Twarz żony zastąpił pysk psa

Cierpliwość Flavin najwyraźniej ma jednak swoje granice, które właśnie zostały przekroczone. Była modelka postanowiła zakończyć ich wieloletni związek i wniosła pozew o rozwód.

O kryzysie w związku Stallone’a i jego ukochanej zrobiło się głośno, gdy zagraniczne media donosiły o dość osobliwym posunięciu aktora. Jak się okazało, tatuaż przedstawiający twarz żony przykrył on wizerunkiem... ukochanego psa.

Zobacz również: Sylvester Stallone roztył się w czasie pandemii

Jennifer Flavin ma dość rozrzutności Sylvestra Stallone’a

Jak wynika tymczasem z udostępnionych przez "People" dokumentów sądowych, przyczyną podjęcia przez Flavin decyzji o rozwodzie były coraz poważniejsze spory o pieniądze. W pozwie zarzuciła ona mężowi "zaangażowanie się w celowe rozproszenie, uszczuplenie i marnowanie" ich wspólnego majątku. Flavin stwierdziła również, że rozrzutność aktora i jego niefrasobliwe podejście do zarządzania domowym budżetem doprowadziły do konieczności zaciągania kolejnych pożyczek, co zagroziło ich finansowemu bezpieczeństwu.

Kilkaset milionów dolarów do podziału

Flavin poprosiła też sąd o przyznanie jej prawa do wyłącznego użytkowania wartej 35 milionów dolarów posiadłości w Palm Beach na Florydzie. "Układ ten jest w najlepszym interesie obu stron" - czytamy we wniosku. Sam Stallone póki co żonie niczego publicznie nie zarzuca.

Napisał aktor w oświadczeniu na temat rozwodu. Według niektórych szacunków fortuna pary opiewa na kilkaset milionów dolarów. Pozyskane przez "People" dokumenty ujawniły, że pół roku temu sprzedali oni ekskluzywną willę w Beverly Park w Los Angeles za 58 mln dolarów. A opublikowany niedawno raport "Variety" na temat zarobków hollywoodzkich gwiazd wykazał, iż Stallone dostaje milion dolarów za każdy odcinek realizowanego właśnie dla platformy Paramount+ serialu "Tulsa King".

Zobacz również: Agnieszka Woźniak-Starak w sukience z dekoltem do pępka

INTERIA.PL/ PAP Life
Dowiedz się więcej na temat: Sylvester Stallone | Jennifer Flavin | rozwody gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy