Tori Spelling skończyła 51 lat. Pochwaliła się nową fotką

Tori Spelling, aktorka znana głównie z produkcji swojego ojca, Aarona Spellinga, "Beverly Hills 90210" skończyła w czwartek 51 lat i wrzuciła na Instagrama nową fotkę z urodzin. Fani natychmiast zasypali ją komplementami, życzenia złożyła też Shannen Doherty.

Tori Spelling skończyła 51 lat
Tori Spelling skończyła 51 lat Splash News / SplashNews.comEast News

Tori Spelling to bezdyskusyjnie jedna z największych gwiazd lat 90. i, choć od dawna nie pojawia się na ekranie, to wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Aktorka urodziła się w 1973 roku w Los Angeles w bogatej rodzinie producenta filmowego Aarona Spellinga i nie musiała martwić się o swoją przyszłość. Już jako dziecko pojawiała się w takich produkcjach jak "Statek miłości", "Byle do dzwonka" czy "Fantastyczna wyspa", a w 1990 roku zadebiutowała na planie kultowego "Beverly Hills 90210", gdzie przez kolejne dziesięć lat wcielała się w rolę Donny Martin.

Tori nie skupiała się jedynie na karierze filmowej. Aktorka znana była z wielu romansów, m.in. z kolegami z planu - Brianem Austinem Greenem, Vincentem Youngiem i Jasonem Priestleyem. Gwiazda randkowała także z Jean - Claude Van Dammem i Vincentem Neilem. W 2004 roku aktorka poślubiła Charlie’ego Shaniana, ale para rozstała się rok później. W 2006 roku Spelling wyszła za Deana McDermotta, z którym ma piątkę dzieci. Przez lata miała z nim również wiele problemów. 

Mąż Tori Spelling regularnie ją zdradzał, a ona co jakiś czas dawała mu kolejną, ostatnią szansę. W końcu oboje stwierdzili, że mają dość - McDermott poinformował o rozstaniu z żoną, a Tori wraz z dziećmi zamieszkała w kamperze. Problemy finansowe nie pozwalają jej bowiem wynająć czy kupić domu.

Ostatnie miesiące dały się więc Tori mocno we znaki, ale aktorka wraca powoli do dawnej formy. Gwiazda skupia się obecnie na prowadzeniu autorskiego podcasctu i aktywnie rozwija swój Instagram. 16 maja Tori obchodziła swoje 51 urodziny i zamieściła na profilu całkiem nową fotkę.

Tori Spelling skończyła 51 lat. Opublikowała na Instagramie nową fotkę

Tori Spelling świętowała w czwartek 51 urodziny i z tej okazji zamieściła na Instagramie nowe zdjęcie, które zachwyciło fanów. Aktorka pozuje na nim w czarnej sukience na ramiączkach, chwaląc się nową fryzurą, tatuażami i pierwszym urodzinowym prezentem.

- "Wyglądasz tak promiennie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin", "Niesamowita", "Wyglądasz nieziemsko słodziaku", "I patrzcie tylko na ten uśmiech. Ona wróciła" - piszą fani.

Życzenia pod zdjęciem złożyła też Tori sama Shannen Doherty, serialowa Brenda, życząc jej wspaniałych urodzin. My też przyłączamy się do życzeń.

Aplikacja Pogoda Interia - sprawdza się!.
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas